Foto: LETA

Augusts Latvijā atnāks ar spēcīgu lietu 0

Pievieno LA.LV

Pirmdien, 1.augustā, Latviju šķērsos dienvidu ciklons, gaidāms lietus, daudzviet līs ilgstoši un stipri, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Naktī uz pirmdienu nav gaidāmi būtiski nokrišņi, valdīs bezvējš, vietām sabiezēs migla, gaisa temperatūra būs +10..+16 grādu.

Rīts un diena būs pārsvarā apmākusies. Sākot no valsts dienvidiem, līs, nokrišņu daudzums plašā teritorijā var sasniegt 15-30 milimetru. Latgalē iespējams spēcīgs pērkona negaiss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ciklona centram šķērsojot Latviju, vējš būs mainīga virziena un stipruma, nav gaidāmas par 13 metriem sekundē lielākas brāzmas, vienīgi negaiss Latgalē vietām var izraisīt vētru.

Gaisa temperatūra dienā būs tikai +16..+21 grāds.

Rīgā pirmdien gaidāms ilgstošs un brīžiem stiprs lietus. Gaisa temperatūra naktī +15 grādu, dienā +18 grādu.

Turpmākajās dienās īslaicīgi līs un brīžiem spīdēs saule, gaisa temperatūra pakāpsies nedaudz augstāk.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.