Reklāmraksti

Auskari ir skaista dāvana sievietei0

Publicitātes foto

Sievietēm patīk rotaslietas un to nekad nevar būt par daudz. Meklējot dāvanu sievietei svētkos, lieliska izvēle ir skaisti auskari ar Swarovski kristāliem. Tie ir mirdzoši, gaumīgi un arī eleganti – piemēroti gan ikdienai, gan īpašiem notikumiem.

Nela Gems mirdzošie auskari

Publicitātes foto

Mirdzoši Swarovski auskari no pašmāju rotaslietu zīmola Nela Gems ir lieliska dāvana sievietei svētkos galvenokārt plašās izvēles dēļ. Zīmols piedāvā iegādāties auskarus atbilstoši jebkuras sievietes gaumei. Iespējams izvēlēties gan nagliņauskarus ar maziem kristāliem, ko valkāt ikdienā, gan arī greznus auskarus ar lieliem un mirdzošiem kristāliem.

Katram apģērbu komplektam, kā arī katram dzīves notikumam var būt piemēroti citi auskari. Tieši tā arī ir rotaslietu galvenā burvība – spēt izcelt sievietes skaistumu gan parastā ikdienā, gan īpašā svētku dienā.

Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem ļauj sievietei mirdzēt. Tie garantē arī izcilu kvalitāti, jo apzeltīti, sudraba un nerūsējošā tērauda auskari ar Swarovski kristāliem tiek veidoti no antialerģiskiem materiāliem, kas neapsūbē.

Publicitātes foto

Īpaši skaista dāvana mīļotajai sievietei varētu būt šie mirdzošie Swarovski auskari. Tie ir veidoti no 12mm lieliem kristāliem, kuru krāsu iespējams izvēlēties pēc sievietes gaumes. Šie greznie auskari ļaus sievietei mirdzēt un justies kā karalienei.

Rotaslietas ir īpaši patīkami saņemt no sava mīļotā vīrieša, tāpēc auskari ar elegantiem un apburošiem Swarovski kristāliem varētu būt romantiska dāvana sievietei Valentīndienā. Tā būs īpaša dāvana, jo vīrietis pats būs izvēlējies ne vien sievietei atbilstošu auskaru pāri, bet arī kristālu krāsu. Turklāt Nela Gems zīmols jau savlaicīgi parūpējas arī par skaistu dāvanas iesaiņojumu, kā arī piedāvā komplektā iegādāties īpašas apsveikuma kartītes.

Kaklarota ar Swarovski kristālu un personalizētu medaljonu

Publicitātes foto

Ja tomēr neizdodas izvēlēties sievietei piemērotu auskaru pāri, tad, iespējams, labāka dāvana būs kāda mirdzoša kaklarota ar personalizētu medaljonu. Rotaslietām ir tik plaša izvēle vienīgi tāpēc, lai katra sieviete spētu mirdzēt ar tieši viņai piemērotu rotu.

Nela Gems rotaslietu piedāvājumā ir arī apburošas kaklarotas, no kā izvēlēties – kaklarotas ar kristālu ķēdītē, īpašas neredzamās kaklarotas, kā arī vairākas iespējas tās personalizēt. Lieliska dāvana, kas ļaus sievietei sajusties īpaši mīlētai un lolotai, ir kaklarota ar Swarovski kristālu un klāt pievienotu medaljonu – to iespējams personalizēt, uz tā iegravējot sievietes vārdu, iniciāli, īsu sveicienu vai kādu īpaši nozīmīgu datumu. Medaljoni pieejami gan apļveida, gan arī sirds formā.

LA.lv