“Austrai” jauns disks 0

Pievieno LA.LV

Kritiķu un fanu atzinību iemantojusī Kanādas jaunā viļņa grupa “Austra”, kuras vokāliste un taustiņinstrumentāliste ir Toronto latviete Keitija Štelmane, jūnijā izdos otro albumu “Olympia”.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Katras zodiaka zīmes grēcīgie prieciņi, kas mērķtiecīgi tiek slēpti no citu acīm
Lasīt citas ziņas

Grupa šovasar plāno plašu koncerttūri pa Eiropu un ASV. Tāpat kā debijas albumu ”Feel It Break” arī “Olympia” klajā laiž prestižā ierakstu kompānija “Domino Records”. Mūzikas kritiķi grupas debijas albumu “Feel It Break” novērtējuši ļoti atzinīgi. Albums tika nominēts “Polaris” balvai, kas ir Kanādas ekvivalents britu “Mercury” mūzikas balvai. Laikraksts “Toronto Star” un žurnāls “New York” atzina “Feel It Break” par 2011. gada labāko albumu.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.