Foto – Shutterstock

Austrālija aizliegs pedofiliem ceļot uz ārzemēm 0

Austrālija plāno aizliegt notiesātiem pedofiliem ceļot uz ārzemēm, otrdien paziņoja valdība. Īstenojot šādus soļus, Kanbera vēlas no ekspluatācijas pasargāt Dienvidaustrumāzijas mazaizsargātos bērnus.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Māju apsēdušas peles? 15 smaržas, kuras šie grauzēji vienkārši nespēj paciest
Kokteilis
Īpaša enerģija: 4 dzimšanas datumi, kas sevī ietver gudrību no iepriekšējām dzīvēm
Paciente ar sūdzībām par galvassāpēm vēršas vairākās slimnīcās, taču pretī saņem vien nievājošu attieksmi – kā vēlāk izrādās, viņai diagnosticēta nopietna slimība
Lasīt citas ziņas

Austrālijas pedofili ir bēdīgi slaveni ar to, ka dodas lētos brīvdienu braucienos uz tuvīnajām Dienvidaustrumāzijas un Klusā okeāna valstīm, lai tur izmantotu bērnus.

Ārlietu ministre Džūlija Bišopa sacīja, ka anulēs pases 20 000 pedofilu, kas ir iekļauti dzimumnoziegumus pret bērniem pastrādājušo noziedznieku valsts reģistrā atbilstoši likumam, kas drīzumā tiks pieņemts parlamentā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pieaug sabiedrības bažas par mazaizsargāto bērnu seksuālo ekspluatāciju, un sabiedrības bažas ir pamatotas,” ministre sacīja žurnālistiem.

Teju 800 pret bērniem dzimumnoziegumus pastrādājušās personas pērn no Austrālijas devušās uz ārzemēm. No viņiem aptuveni trešā daļa devusies uz Dienvidaustrumāzijas zemēm, viņa sacīja.

“Būs jauns likums, kas Austrāliju padarīs par pasaules līderi centienos pasargāt mūsu reģionā mazaizsargātos bērnus no seksa tūrisma,” uzsvēra ministre.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.