Austrālijas un Gruzijas izlašu spēle.
rugbyworldcup.com

Austrālijas regbisti ne bez grūtībām uzvar Gruziju 0

Austrālijas vīriešu regbija izlase piektdien svinēja uzvaru Pasaules kausa mačā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Austrālija D apakšgrupas duelī ar 27:8 (10:3) pārspēja Gruziju.

Austrālieši pirmā puslaika vidū ar realizāciju un piezemējumu guva savus pirmos punktus mačā, kamēr gruzīni atbildēja ar precīzu soda sitienu. Pateicoties Gruzijas ciešajai aizsardzībai, pēc pirmā puslaika komandas šķīra vien septiņi punkti – 10:3 Austrālijas labā.

Šāds rezultāts saglabājās līdz pat otrā puslaika vidum, kad Austrālija vēlreiz nogādāja bumbu aiz galalīnijas un izmantoja realizāciju. Gruzīni ar piezemējumu piecus punktus atguva, tomēr noslēdzošajās desmit minūtēs nespēja lauzt cīņas gaitu.

Par mača labāko spēlētāju tika atzīts Aizeks Roda.

D apakšgrupā līdere ar 16 punktiem ir Austrālija, 14 punktus trīs dueļos guvusi Velsa, septiņi punkti ir Fidži, pieci Gruzijai, bet četri – Urugvajai.

Pasaules kausa izcīņa regbijā norisināsies līdz 2.novembrim, par prestižo trofeju cīnoties planētas 20 spēcīgākajām izlasēm. Turnīra mačus tiešraidē translē Latvijas Televīzijas 7.kanāls.

No astoņām Pasaules kausa izcīņām trijās uzvarējusi Jaunzēlande, pa diviem tituliem ir Austrālijai un Dienvidāfrikas Republikai, bet viena trofeja ir Anglijai.

Pirms četriem gadiem turnīrs notika Anglijā, kur finālā Jaunzēlande ar 34:17 pārspēja Austrāliju.

Kāda no Āzijas valstīm Pasaules kausu regbijā uzņem pirmo reizi vēsturē, bet pēc četriem gadiem turnīrs notiks Francijā.