Ekrānuzņēmums

Automašīnai ietriecoties pieturā, cieš pusaudzis 0

Pievieno LA.LV

Trešdien, 17. oktobrī, Dārzciema ielā Rīgā “Volkswagen” vadītājs lielā ātrumā iestūrējis pieturā, kur tajā brīdi atradušies cilvēki.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Kokteilis
Sava vieta Slaidiņam, sava – Īlonam Maskam: kā izskatītos Latvijas valdība, ja to sastādītu mākslīgais intelekts?
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Lasīt citas ziņas

Pieturas nojume ar balstiem apgāzusies, izsitušies arī tās stikli. Pēc sadursmes automašīna nobraukusi vēl dažus metrus un notriekusi sadales skapi.

Avārijas tuvumā atradušies vairāki liecinieki, kuri par notikušo ziņojuši glābšanas dienestiem un steigušies palīgā cietušajiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es strādāju darbā, izslēdzās gaisma. Izgāju ārā – skatos avārija. Uz asfalta gulēja puisis, viņam bija sasista roka un kāja, bija daudz cilvēku. Atbrauca ātrie un policija […]. Sieviete teica, ka viņu sabrauca un viņš “aizlidoja” no tās mašīnas prom. Viņš raudāja, viņam bija ļoti grūti,” stāsta Ronalds, kurš strādā netālu no avārijas vietas.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.