Foto Itar-Tass/Scanpix/LETA

Aviokatastrofa Krievijā: Izmeklētāji noliedz mediju versiju par lidmašīnas aizdegšanos 0

Krievijas aviokompānijas “Saratov Airlines” lidmašīna, kas svētdien nogāzās netālu no Maskavas, eksplodēja brīdī, kad sadūrās ar zemi, un iepriekš neaizdegās, pirmdien paziņojuši izmeklētāji.

Reklāma
Reklāma

Avārijā dzīvību zaudēja 71 cilvēks.

RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
Lasīt citas ziņas

Krievijas mediji, atsaucoties uz aculieciniekiem, sākotnēji ziņoja, ka lidmašīna aizdegusies pirms saskarsmes ar zemi.

Krievijas Izmeklēšanas komitejas paziņojums atspēko mediju vēstīto.

CITI ŠOBRĪD LASA

Komiteja arī informēja, ka aviokatastrofas izmeklēšanā iesaistīti vairāk nekā simts darbinieki.

Jau vēstīts, ka lidmašīna “Antonov An-148” avarēja neilgi pēc izlidošanas no Maskavas Domodedovas lidostas. Lidmašīnai bija jādodas uz Orsku, kas atrodas netālu no Krievijas robežas ar Kazahstānu.

Krievijas varasiestādes pieļauj, ka iespējami vairāki avārijas cēloņi, tostarp laikapstākļi, tehniskas problēmas vai pilota kļūda.

Maskava aizvadītās nedēļas laikā piedzīvojusi intensīvāko snigšanu pēdējo simts gadu laikā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.