NHL labu tempu uzņēmis Sanhosē “Sharks” uzbrucējs Rūdolfs Balcers 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 104

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) labu tempu uzņēmis Sanhosē “Sharks” uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš iemeta uzvaras ripu un asistēja partnerim, ceturtajā spēlē pēc kārtas izceļoties ar rezultatīvu sniegumu.

“Haizivis” mājās ar 6:2 sagrāva Kolorādo “Avalanche”, mača gaitā atspēlējoties no 0:2. Balcers 27. minūtē asistēja aizsarga Radima Šimeka vārtu guvumā, bet cīņas 45. minūtē panāca 3:2 “Sharks” labā. Tie Balceram bija trešie uzvaras vārti NHL, kur viņš aizvadījis 60 spēles.

Rūdim ar pēdējo vārtu guvumu gan paveicās, jo pēc viņa metiena pretinieku vārtsargs ripu atsita, taču savos vārtos to neveiksmīgi ievirzīja “Avalanche” spēlētājs Nazems Kadri. Tā kā Balcers bija pēdējais no “Sharks” komandas, kurš bija pieskāries ripai, tad vārtu guvums ieskaitīts viņam. Šosezon Balceram deviņās spēlēs seši (2+4) rezultativitātes punkti.

Zīmīgi, ka pirms nedēļas četru rezultatīvu spēļu sērija izdevās arī Teodoram Bļugeram no Pitsburgas “Penguins”. Pirms tam kāds no mūsējiem ko tādu NHL spēja vien 2006. gadā, kad četrās cīņās pēc kārtas ar rezultatīvu sniegumu izcēlās Sandis Ozoliņš. Viņam arī mūsu hokejistu rekords – astoņas spēles pēc kārtas, kurās nopelnīts kaut viens punkts.

“Sharks” ar astoņām uzvarām 19 spēlēs un 18 punktiem ieņem pirmspēdējo – septīto – vietu Rietumu konferencē. No ceturtās pozīcijas, kas ļautu spēlēt Stenlija kausā, Sanhosē atpaliek par pieciem punktiem.