Sports
Hokejs

Balcers: Latvijas izlase progresē katru gadu0


Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases rezultatīvākais spēlētājs pasaules čempionātā Rūdolfs Balcers uzskata, ka komanda ar katru gadu progresē un tas ļauj ar cerībām lūkoties nākotnē.

Balcers septiņās spēlēs Bratislavā sakrāja deviņus punktus (1+8), kas ir par trim vairāk nekā pērn debijas čempionātā.

“Pirms spēles it kā likās, ka esam gatavi, bet sākumā bija pagrūti. Pret zviedriem ļoti izlikāmies, bet labi, ka pēc tam iemetām, ko vajadzēja, un uzvarējām. Pirmajā periodā ļoti slikti spēlējām, pārtraukumā Bobs pateica skarbus vārdus un uz otro savācāmies,” pēc uzvaras pēdējā mačā pret Norvēģiju (4:1) sacīja 22 gadus vecais Balcers.

Ņemot vērā tavu saikni ar norvēģiem – šī bija īpaša spēle?

Nē, parasta komanda. Tāpat kā Ronim (Ronaldam Ķēniņam) spēlēt pret Šveici – viņš zina pāris cilvēkus, bet izej laukumā un pretī ir komanda, tur nav draugu.

Kā kopumā esi apmierināts ar čempionātu?

Labi cīnījāmies, parādījām, ka varam spēlēt intersantu hokeju. Bet ar visiem bija līdzīgas spēles, likām lielajiem dažbrīd uztraukties. Krievus varējām aizķert, zviedrus. Žēļ, ka nesanāca. Galvenais uzdevums bija ceturtdaļfināls un to nepiepildījām. Ir lietas, ko varam paņemt uz nākamo gadu, ir lietas, pie kā jāpiestrādā, bet kopumā ar katru gadu progresējam. Būtu ideāli, ja Hārtlijs paliktu ar izlasi.

Pats pēc iegūtās pieredzes NHL juties labāk nekā pērn debijas gadā?

Lielu atšķirību nejutu, bet mazliet drošāks laikam biju.

Kuru no komandas biedriem visvairāk izceltu?

(Teodoram) Bļugeram bija labs turnīrs, katrā iemetienā bija laukumā, aizsardzībā labi spēlēja. Viņš dara melno darbu, varbūt statistika – punkti nebija tik daudz, bet viņš bija ļoti vajadzīgs spēlētājs.

Kur tagad vedīs tavi ceļi – uz Norvēģiju?

Saistītie raksti

Jā, pāris nedēļas atpūtīšos un tad sākšu trenēties. Atvaļinājuma plānā no visa pa bišķim – makšķerēšana, daba, arī kino. Kaut kad uz nedēļu droši vien aizbraukšu arī uz Liepāju.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.