Rūdolfs Balcers

Balcers pagarina savu rekordgaro rezultativitātes sēriju 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien Amerikas hokeja līga (AHL) mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, kā rezultātā viņš pie punkta ticis jau 12 mačos pēc kārtas, kas ir uzlabots Belevilas “Senators” kluba rekords.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Senators” viesos ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) pārspēja aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Toronto “Marlies”.

Balcers ar rezultatīvu piespēli izcēlās sešas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad palīdzēja panākt 3:1. Tāpat viņš divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzbrucējs šosezon 12 mačos iekrājis sešus vārtus un 12 rezultatīvas piespēles. Tas ir trešais dalītais rādītājs komandā, turklāt Balcers aizvadījis mazāk spēļu.

Rubīns šajā duelī četras reizes meta pa vārtiem un tika pie negatīvas lietderības koeficienta -1. Viņam šajā sezonā 17 dueļos ir vieni vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr zaudējumu cieta uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas “Rocket”, kas mājās ar 0:5 (0:1, 0:1, 0:3) atzina Ročesteras “Americans” pārākumu.

Jevpalovs divas reizes meta pa vārtiem, iekrāja divas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu. Viņam šosezon 27 spēlēs ir četri vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē pēc piektdien izcīnītās “sausās” uzvaras, sestdien atpūtās vārtsargs Matīss Kivlenieks, kura pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” mājās ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”.

Savukārt ārpus pieteikuma palika uzbrucējs Rodrigo Ābols, kura pārstāvētā Springfīldas “Thunderbirds” mājās ar 4:5 (2:2, 1:2, 1:0, 0:1) pagarinājumā zaudēja Providensas “Bruins”.

No latviešu pārstāvētajām komandām vislabāko sniegumu demonstrē “Marlies”, kas ar 37 punktiem 26 spēlēs ir otrā Ziemeļu divīzijā.