Foto: AFP/Scanpix/LETA

Ballītē Ugandā noslīkuši vismaz 30 cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Vismaz 30 Ugandas ciema futbola komandas spēlētāji un līdzjutēji svētdien noslīkuši, kad viņu jahta ballītes laikā apgāzās Alberta ezerā, pirmdien paziņoja policija.

Kokteilis
3 zodiaka zīmēm gaidāmais rudens var nest karjeras izrāvienu – ļoti iespējams, ka palielināsies ienākumi
Astoņi “Sadales tīkls” vadītāji gadā izmaksā tikpat, cik 55 elektrotehniķi. Cik nopelna ļaudis, kas šajās dienās mums atgriež elektrību?
“Visticamāk, tika diskutēts tieši par Latviju” – CIP šefa neizziņotā vizīte Maskavā un lidojums caur Rīgu rada dažādas aizdomas
Lasīt citas ziņas

“Uz jahtas bija ballīte, pasažieri dejoja un citi bija piedzērušies. Jahta bija pārslogota ar 45 cilvēkiem, kas visi bija futbola komandas pārstāvji un vietējie līdzjutēji,” stāstīja policijas komandieris Džons Rutagira.

“Ūdens bija rāms, bet problēma radās, kad līksmojošā komanda un līdzjutēji sasvēra jahtu uz vienu pusi,” viņš klāstīja un piebilda, ka jahta apgāzās un gāja bojā apmēram 30 cilvēku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policisti kopā ar vietējiem zvejniekiem izglāba 15 ballītes dalībniekus. Futbola komanda un līdzjutēji devās uz citu rajonu, lai piedalītos Ziemassvētku draudzības spēlē.

Piektdien ap 20 cilvēku gāja bojā līdzīgos apstākļos Viktorijas ezerā.

Ugandas ūdeņos letāli negadījumi ir bieži. Novembrī desmit cilvēki noslīka Alberta ezerā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.