Vai pastāv bažas par cilvēktiesībām Izraēlā saistībā ar vakcināciju pret Covid-19? Situāciju skaidro Latvijas vēstnieks Izraēlā 19

Vai Izraēlā notiek debates par cilvēktiesībām saistībā ar vakcināciju pret Covid-19? Uz šo jautājumu kanāla RīgaTV 24 Speciālizlaidumā “Zaļais sertifikāts Eiropā – izeja no pandēmijas?” atbildēja Aivars Groza, Latvijas vēstnieks Izraēlā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Eksperti atklāj, ka ir kaut kas, no kā Putins baidās vairāk nekā no NATO
Lasīt citas ziņas

Viņš sacīja, ka publiskajā telpā patlaban šādas debates neesot. Taču individuālā līmenī vairāki cilvēki esot izteikuši bažas cilvēktiesību aspektā saistībā ar vakcināciju pret Covid-19.

Groza arī atklāja, ka Izraēlas sabiedrībā esot daļa cilvēku, kas nevēlas vakcinēties, bet lielākais vairums cilvēku vakcināciju pret Covid-19 atbalstot.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Lielais vairākums balstās uz ekspertu viedokli un tiešām vēlas potēties,” teica Groza, piebilstot, ka daļa Eiropas valstu patlaban jau esot ļāvušas tieši Izraēlas pilsoņiem apmeklēt tās kā tūristiem – Grieķija, Kipra, Slovēnija, Gruzija, Apvienotie Arābu Emirāti

Tikmēr pati Izraēla joprojām esot slēgta valsts, kas tūrismu no ārpuses neattīsta, savukārt citas valstis ir ieinteresētas Izraļeas tūristos.

Tās valstis akceptē Izraēlas valsts izdotos zaļos sertifikātus vai vakcinācijas pases.

“Pirms divām nedēļām bija Izraēlā vizītē bija Grieķijas premjerministrs, kurš tieši apliecināja, ka Izraēls tūristi ir laipni gaidīti grieķijā,” pastāstīja Groza.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.