Foto: Pexels

Bērnu aizsardzības dienā Tukumā piedāvās salaulāties bez maksas 0

Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļa 1.jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, rīko bezmaksas akciju – svinīgu laulību reģistrāciju, aģentūra LETA uzzināja novada domē.

Veselam
Daudzi šādi ēd katru dienu! Uztura speciālisti nosauc 5 visbīstamākās ēdienu kombinācijas
TV24
Mirbahs: Vai mēs esam pamodušies? Vai tiešām mēs nesaprotam, ka šis ir pēdējais brīdinājums?
Simtiem miljonu eiro Latvijai gar degunu: BNN publicē ekskluzīvu informāciju par naudu, kas uztur agresorvalsts ekonomiku
Lasīt citas ziņas

Par laulību reģistrāciju šajā dienā būs jāmaksā tikai valsts nodeva – 14 eiro. Akcijai īpaši aicināti atsaukties pāri no Tukuma novada, kuri dzīvo nereģistrētā laulībā un kopīgi audzina bērnus. Turklāt, ja ģimene deklarēta vienā dzīves vietā, kopīgi tiek audzināti trīs un vairāk bērni, pāris tiek atbrīvots arī no valsts nodevas.

Dzimtsarakstu nodaļa cer, ka akcija gūs iedzīvotāju atsaucību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.