Dāvis Bertāns iedzīvojies sāpošā ceļgalā, tāpēc pirmdien izlaida vienu spēli. Savainojums gan nav pārāk nopietns.

Bertānam sāp ceļgals; “Wizards” zaudē papildlaikā 0

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien palika malā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, jo guvis nelielu ceļgala traumu, kamēr Vašingtonas “Wizards” cieta zaudējumu papildlaikā.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

“Wizards” mājās ar 134:137 (25:30, 22:27, 35:38, 41:28, 11:14) piekāpās Austrumu konferences līdervienībai Milvoki “Bucks”.

Kā pirms spēles norādīja “Wizards” galvenais treneris Skots Brukss, tad Bertānam sāp celis, tāpēc viņš pirmdien palika malā, lai gan trauma nav nopietna.

“Mēs nevēlamies riskēt un gribam pārliecināties, ka viņam nekas nekait. Nekas nopietns,” sacija Brukss.

Tāpat laukumā nedevās Anžejs Pasečņiks, kurš gan spēlei bija pieteikts.

Vašingtonas komandā vēl vienu izcilu spēli aizvadīja Bredlijs Bīls, kurš sakrāja 55 punktus, tostarp 22 punktus iemeta septiņās minūtēs pēdējā ceturtdaļā. Vien dienu iepriekš Bīls guva 53 punktus. Zīmīgi, ka vismaz 50 punktus divas dienas pēc kārtas iepriekšējo reizi NBA bija guvis Kobe Braients.

Savukārt “Bucks” rindās Kriss Midltons guva 40 punktus, Jannim Adetokunbo 22 punkti un 14 atlēkušās bumbas, bet Ērikam Bledso – 23 punkti un desmit rezultatīvas piespēles.

Pirms pēdējās ceturtdaļas “Wizards” bija iedzinējos ar 13 punktiem, taču spēja atspēlēties un izraut papildlaiku, kurā gan nedaudz labāki bija “Bucks” spēlētāji.

Nākamais duelis “Wizards” paredzēts trešdien savā laukumā pret Bruklinas “Nets”, kas šobrīd ir bez Rodiona Kuruca.

“Nets” pirmdien mājās ar 113:115 (27:22, 27:19, 33:40, 26:34) piekāpās Orlando “Magic”.

Bruklinas kluba rindās Spensers Dinvīdijs sakrāja 24 punktus un astoņas rezultatīvas piespēles, kamēr viesiem ar “double-double” – 27 punkti un desmit atlēkušās bumbas – izcēlās Ārons Gordons.

“Nets” ar bilanci 26-30 ir septītā Austrumu konferencē, bet “Wizards” ar 20 uzvarām 56 spēlēs ieņem devīto vietu.