Dāvis Bertāns

Bertānam un Kurucam zaudējumi NBA izslēgšanas spēlēs 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns sestdien guva piecus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas ceturtajā spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda cieta zaudējumu.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

“Spurs” Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 103:117 (34:22, 20:32, 25:37, 24:26) piekāpās Denveras “Nuggets”, kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Bertāns šajā duelī nospēlēja 20 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā grozā raidīja divus no trim divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet aizmeta garām savu vienīgo tālmetienu.

Tāpat rūjienieša kontā bija viena rezultatīva piespēle un divas piezīmes. “Spurs” ar Bertānu laukumā ielaida par četriem punktiem vairāk nekā iemeta.

“Spurs” pirmajā ceturtdaļā ātri ieguva desmit punktu pārsvaru un mača pirmo nogriezni uzvarēja ar 34:22. Bertāns savus pirmos punktus guva otrās ceturtdaļas trešajā minūtē, kad pēc caurgājiena panāca 38:29. Ceturtdaļas gaitā “Spurs” komanda izsēja savu pārsvaru un pēc pirmā puslaika rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 54:54.

Trešās ceturtdaļas pirmajās minūtēs Sanantonio basketbolisti atguva vadību, iekrādami četru punktu pārsvaru, bet ceturkšņa turpinājumā nonāca iedzinējos jau ar 14 punktiem. Bertāns ar metienu no tuvas distances ceturtās ceturtdaļas ievadā panāca 81:91 un minūti vēlāk iemeta arī vienu no diviem “sodiņiem” (82:93). Tas gan netraucēja “Nuggets” komandai nosargāt vadību un svinēt drošu uzvaru.

Sērijas piektā spēle notiks otrdien Denverā.

Savukārt, Rodions Kurucs sestdien netika laukumā, kamēr viņa pārstāvētā Bruklinas “Nets” Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 108:112 (33:24, 30:33, 28:28, 17:27) piekāpās Filadelfijas “76ers”, nonākot viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām.

Sērijā līdz četrām uzvarām Filadelfijas vienība nonākusi vadībā ar 3-1. Nākamais mačs šajā duelī, kas var būt arī pēdējais, notiks otrdien Filadelfijā.

Kurucs iepriekšējās divas spēles sāka “Nets” sākumsastāvā, taču šoreiz laukumā nedevās.

“Nets” komandas rindās 25 punktus iemeta Keriss Leverts, kamēr pa 21 punktam iemeta D’Endželo Rasels un Džerets Alens.

Savukārt “76ers” sastāvā ar 31 punktu un 16 atlēkušajām bumbām atzīmējās Žoels Embīds, bet 24 punkti Tobiasam Herisam.

Labvēlīgākā gultnē kopumā šī spēle aizritēja “Nets” komandai, kas lielāko daļu mača atradās vadībā ar dažu punktu pārsvaru. Tomēr ceturtās ceturtdaļas izskaņā “76ers” pirmo reizi otrajā puslaikā pārņēma vadību. Pēdējās minūtes aizritēja punkts punktā, tomēr aukstasinīgāk nospēlēja Filadelfijas vienības basketbolisti, kuri guva trešo uzvaru šajā sērijā.