LETA

Bertāns pagarina līgumu ar “VEF Rīga” 0

Latvijas basketbolists Dairis Bertāns uz trīs gadiem pagarinājis līgumu ar čempionvienību “VEF Rīga”, informēja kluba direktore Laila Spaliņa.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas

Bertāns šovasar gribēja pārcelties uz kādu ārzemju klubu, tomēr nolēmis palikt klubā, kurā pavadīja divas iepriekšējās sezonas. „Izvēlējos pagarināt sadarbību ar Vefiņu, jo uzskatu, ka nākotnē tam ir iespējas uzvarēt lielas spēlēs un turnīrus. Ticu, ka tas ir izdarāms un tajā visā diezgan nozīmīga loma būtu arī man. Paldies „VEF Rīga”, kas novērtēja manu situāciju, dodot man iespēju, neskatoties uz to, ka esmu pēc traumas un atkopjos no tās. Jā, bija iespējas spēlēt ārzemēs, bet zinot ekonomisko situāciju citviet un to, cik grūti komandām ir ar naudām, „VEF Rīga” tādā ziņā ir drošs variants,” kluba mājas lapā citēts Dairis Bertāns.

 „VEF Rīga” sastāvam Dairis pievienojās 2010.gada augustā. Kopumā divu sezonu laikā viņš piedalījies 114 oficiālajās „VEF Rīga” spēlēs, kas no pagājušās sezonas komandas sastāva ir ceturtais augstākais rādītājs. Savā pirmajā gadā „VEF Rīga” rindās basketbolists piedalījās 75 spēlēs, kas ir kluba rekords vienā sezonā nospēlētājos mačos. Pagājušajā sezonā Dairis paspēja iziet laukumā 39 spēlēs līdz marta beigās guva savainojumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

ULEB Eirokausa izcīņā Dairis vidēji laukumā pavadītajās 29 minūtēs ik mačā guva 10 punktus, savāca 2,5 atlēkušās bumbas un atdeva 2,2 rezultatīvas piespēles. VTB Vienotajā līgā 28,6 minūtēs vidēji spēlē 12,2 punkti, 2,6 rezultatīvas piespēles un 2,4 atlēkušās bumbas. Latvijas Basketbola līgā vidēji 23 laukumā pavadītajās minūtēs 11,1 punkts, 2,8 rezultatīvas piespēles un 2,4 atlēkušās bumbas.

Šobrīd Bertāns ar Latvijas izlasi gatavojas Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm. 

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.