Latvijā
Sabiedrība

Bičevskis pēc atkāpšanās no amata VNĪ tuvākos mēnešus veltīs rokasbumbai0


Mārtiņš Bičevskis.
Mārtiņš Bičevskis.
Foto; Paula Čurkste/LETA

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bičevskis pēc atkāpšanās no amata tuvākos divus mēnešus veltīs rokasbumbai, aģentūrai LETA sacīja Bičevskis.

“Esmu Latvijas rokasbumbas federācijas vadītājs, tāpēc tuvākos divus mēnešus veltīšu sabiedriskajam darbam. Janvārī Norvēģijā paredzēts Eiropas čempionāts, un visu šo laiku veltīšu tam, lai nodrošinātu labāku [Latvijas izlases] sagatavošanos šim čempionātam,” sacīja Bičevskis.

Pēc tam viņš esot gatavs atgriezties gan pie savas mentora prakses, gan izvērtēs citas iespējas, kur varētu izmantot savas komandas vadības un pārmaiņu vadības prasmes.

Bičevskis piebilda, ka kopumā ir liels gandarījums par VNĪ sasniegto pēdējo trīs gadu laikā, tomēr esot atšķīries viņa un Finanšu ministrijas (FM) redzējums par koncepta “Nākotnes birojs” ieviešanas ātrumu.

“Nesauktu to par domstarpībām, bet es uzskatīju, ka valsts iestāžu pāreja uz jaunām telpām jāveic pietiekami strauji, savukārt FM lēmusi, ka attīstība nebūs tik strauja. Ja šīs sajūtas par attīstību atšķiras, tad labāk savu enerģiju izmantot kam citam,” sacīja Bičevskis.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka Bičevskis šodien paziņoja par atkāpšanos no amata. Bičevskis par VNĪ padomes locekli tika iecelts 2016.gada nogalē, savukārt viņa pēdējā darba diena amatā būs 9.decembris.

Pārējie kompānijas padomes locekļi turpinās darbu, nodrošinot uzņēmuma darbības nepārtrauktību. VNĪ padomē strādā arī Inta Komisare, kura ir padomes priekšsēdētāja vietniece, un Ansis Grasmanis.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Vai “lētās flīzītes” būs arī Esplanādes strūklakās?
16 stundas
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Mīlestības blaknes globalizētajā pasaulē 2
16 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Levits apmeklēs Eiropas Kodolpētījumu centru Ženēvā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Jauna krāpšana internetā – datu noplūdes kompensācijas
14 minūtes
LE
LETA
Dabā
Sestdien vietām mazliet līs, bet būs silts
13 minūtes
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1820. gada 18. janvārī. Brīvības pasludināšana vidzemniekiem
17 minūtes
LE
LETA
Sports
Porziņģis izlaidīs desmito maču pēc kārtas
10 stundas
AT
Andris Tiļļa
Praktiski
Nams ar paradīzi, elli, 200 eņģeļiem un kolorītu saimnieku. Ciemos pie mēbeļu restauratora Imanta Lejasmeiera
5 minūtes