Biedriņam 8+5 “Warriors” zaudējumā 0

Goldensteitas “Warriors” galvenais treneris Marks Džeksons sestdien bija vīlies par viņa vadītās komandas veikumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā Andra Biedriņa pārstāvētais klubs ar 100:112 viesos zaudēja Šarlotes “Bobcats”.

Reklāma
Reklāma
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 54
“Pases pazudušas, iestrēguši Arābu Emirātos, būs jāmaksā 6000 eiro,” Didrihsone atklāj, ka nezina, kā tiks uz Latviju
“Čalis kliedz numuriņus, visi drūzmējas, neko nesaprot, pilnīgs haoss!” Ceļotāja nokaitināta par “airBaltic” jauno kārtību 17
Lasīt citas ziņas

Biedriņš 14 minūtēs guva astoņus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, realizējot visus četrus savus metienus no spēles. Zaudētājiem Deivids Lī savāca 24 punktus un 16 atlēkušās bumbas, bet “Bobcats” rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Džeralds Hendersons.

Pēc Šarlotē notikušās cīņas Džeksons teica, ka pirmo reizi sezonā ir vīlies komandā, un turpmāk negrasās ar šādu sniegumu samierināties. “Warriors” piedzīvoja astoto neveiksmi 11 spēlēs, savukārt “Bobcats” izdevās pārtraukt sešu zaudējumu sēriju.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.