Maira Brieža komanda pagājušā gada rudenī – kreisajā pusē pie galda Als Siesta, Mairis Briedis un Raimonds Zeps.
Maira Brieža komanda pagājušā gada rudenī – kreisajā pusē pie galda Als Siesta, Mairis Briedis un Raimonds Zeps.
Foto: Facebook

Bijušais menedžeris draud Mairim Briedim un Raimondam Zepam (plus video) 11

Maira Brieža bijušais menedžeris Als Siesta (īstajā vārdā Alberts Hačaturovs) izteicis smagus pārmetumus Latvijas bokserim, nosaucot viņu par skopu un uzbrūkot ar pārmetumiem un draudiem arī viņa komandas pārstāvim Raimondam Zepam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 14
Lasīt citas ziņas

“Briedis ir ļoti labs bokseris, taču ļoti skops. Kad sāc karjeru, visi tev palīdz, iegulda laiku un naudu, esi pateicīgs, bet izejot virsotnē sāc domāt, kā no viņiem tikt vaļā, lai vairāk nopelnītu. Tieši tas arī notika ar Briedi, un tāpēc sastrīdējās ar treneri (Sandi Kleinu), ar mani. Nezinu citu bokseri, kuram tik ļoti palīdzēts, kuram bijuši sponsori, neviens neatteica. Es personīgi ieguldīju viņā trīs reizes vairāk laika nekā savai ģimenei. Es viņu aizvedu līdz augstākajam līmenim, lai var kļūt par pasaules čempionu. Attiecības mums vienmēr bijušas sarežģīts, viņš ir gļēvs, negrib sēsties pie galda un izrunāties, bet sūta savus izsūtāmos zēnus, piemēram, Raimondu Zepu,” teic Als Siesta, pārmetot, ka bokseris tā arī nenoslēdza ar viņu sadarbības līgumu.

“Kas ir Raimonds Zeps? Viņš ir nekas, tu esi tizlenis (čmo – krieviski),” turpināja Siesta. “No kurienes tu uzradies, tu esi izsūtāmais puika. Labi, ka tagad esmu Lielbritānijā un tu neesi zem mana kulaka, citādāk ievilktu tev. Briedi, tu apsēdīsies pie viena galda ar mani, domāsi, stostīsies, atbildēsi viens pret vienu. Briedis rīkojās kā prostitūta un aizbēga. Jūs abi man atbildēsiet. Tu esi bezgodis, tev jābūt kaunam. Visa pasaule zina, ko jums izdarīja Als Siesta un Sandis Kleins. Es par saviem vārdiem varu uzlikt roku uz Bībeles, bet tie divi āži to negad nevarēs izdarīt.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Alberts Hačaturovs – Krievijas pilsonis, vairākas reizes ir piedalījies sporta sacensību, kurās piedalījās Mairis Briedis, rīkošanas procesā, kā arī ir kārtojis ar sacensību rīkotājiem dažādas formalitātes, tajā skaitā organizējis norēķinus. Vēlāk viņš izteica vēlmi kļūt par ekskluzīvu Maira Brieža pārstāvi, noslēdzot atbilstošu līgumu,” ceturtdien izplatītajā paziņojumā raksta Raimonds Zeps. “Šis piedāvājums tika noraidīts un pārstāvības līgums netika parakstīts. Iemesls piedāvājuma noraidīšanai bija gan Alberta Hačaturova nepārskatāmās naudas plūsmas un nenokārtotās saistības pret Mairi Briedi un viņa komandu, gan arī nepieņemamie piedāvātie sadarbības noteikumi vispār. Emocionalitāte un mūsu valsts austrumu kaimiņam vairāk raksturīgā izpratne par nepieciešamību ievērot likumus un citus priekšrakstus ne reizi vien ir radījusi ievērojamus sarežģījumus sacensību norisē un ar to saistītajos jautājumos.

Albertu Hačaturovu esam informējuši par to, ka viņam būs jāiesniedz pilnīgs un galīgs norēķins par savām darbībām, tajā skaitā tiesību aizsardzības iestādēm, kā arī jāatbild par draudiem, kas tika izteikti Maira Brieža, viņa ģimenes un komandas virzienā, un līdz šim neveiksmīgi veiktajiem mēģinājumiem īstenot savus draudus, tai skaitā ar sabotāžās mēģinājumiem Maskavā pirms Maira Brieža pēdējās cīņas.

Šobrīd Alberts Hačaturovs ir izvēlējies nevis paskaidrot savu rīcību tiesību aizsardzības iestādēm, bet vienpusēji izplatīt, visticamāk, nepatiesas ziņas. Šāda morāli nosodāma rīcība, visticamāk, ir saistāma ar centieniem novērst boksa sabiedrības uzmanību no personiskās atbildības jautājumiem.

Tāpēc aicinām ar piesardzību izturēties gan pret Alberta Hačaturova paziņojumu saturu, gan arī rīcības motīviem vispār, atstājot situācijas novērtējumu tiesību aizsardzības iestāžu ziņā.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.