Biļešu spekulanti rosās Stokholmā, organizatori samazinās cenas 0

Pasaules hokeja čempionāta organizatori sestdien paziņoja, ka samazinās spēļu biļešu cenas.

Reklāma
Reklāma
Nopludināti visi 28 miera plāna punkti: kāpēc Polijai tajā ir unikāla loma? 50
Kokteilis
“Sirds miljons gabaliņos saplīsusi,” Aija Andrejeva dalās ar bēdīgu ziņu 18
Viņam atlikušas vien pāris dienas…Uz Zelenski tiek izdarīts spiediens
Lasīt citas ziņas

Reaģējot uz spēļu zemo apmeklētību un medijos pausto kritiku par augstajām biļešu cenām, organizatori pieņēmuši līdzjutējiem labvēlīgu lēmumu par cenu samazināšānu. Medijiem izplatītajā paziņojumā gan izceltas tikai Zviedrijas spēles – ja līdz šim biļetes uz mājinieku mačiem maksāja 1295 kronas, tad tagad tās būs pieejamas par 395 kronām jeb aptuveni 32 latiem.

Zviedrijas un Norvēģijas spēli čempionāta pirmajā dienā klātienē “Globen Arena” noraudzījās vien aptuveni 7000 skatītāju un tribīnes bija pustukšas. Lielajā hallē ir vietas vairāk nekā 13 tūkstošiem cilvēku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Stokholmā pie arēnas kā allaž čempionāta laikā aktīvi rosās biļešu spekulanti. Par ieejas karti uz Latvijas un Krievijas maču stundu pirms sākuma viņi prasīja 500 kronas jeb aptuveni 40 latus.

 

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.