BK “Valmiera” izsēj lielo pārsvaru un nepārvar BBL astotdaļfināla kārtu 0

Aizvadītās sezonas trešā spēcīgākā Latvijas komanda “Valmiera” ceturtdien nenosargāja Baltijas Basketbola līgas (BBL) astotdaļfināla pirmajā spēlē iekrāto 19 punktu pārsvaru un izstājās no turpmākajām sacensībām.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Astotdaļfināla atbildes mačā valmierieši ceturtdien ar rezultātu 70:96 (9:31, 13:21, 25:17, 23:27) izbraukumā piekāpās Lietuvas komandai Ķēdaiņu “Ņevežis”.

“Ņevežis” atbildes cīņā jau no pirmajām minūtēm sāka atspēlēšanos, pirmās ceturtdaļas vidū panākot 17:3. Savukārt pirmās ceturtdaļas izskaņā valmierieši zaudēja ar 9:31, un divu spēļu summā priekšā jau bija Lietuvas klubs.

Otrās ceturtdaļas sākumā “Valmiera” vēl pietuvojās līdz 13:31, tomēr turpinājums komandai nebija labvēlīgs.

Cerības uz panākumu valmierieši gan atjaunoja trešās ceturtdaļas otrajā pusē, kad no 31:60 pietuvojās līdz 44:65, bet pirms pēdējām desmit minūtēm tika zaudēts ar 47:69. Savukārt ceturtajā ceturtdaļā “Valmiera” tuvāk par šiem 23 punktiem vairs nespēja pretiniekiem pietuvoties.

Tā kā abu komandu pirmajā mačā “Valmiera” svinēja panākumu savā laukumā ar 89:70, divu spēļu summā tika ciesta neveiksme ar 159:166.

Rezultatīvākais “Valmieras” rindās atbildes mačā ar 20 punktiem bija Jānis Kaufmanis, bet 14 punktus pievienoja Ernests Kalve.

Šajā mačā valmieriešiem nepalīdzēja centra pozīcijas spēlētājs Kaspars Cipruss, kurš ir apslimis.

Tikmēr “Ņevežis” sastāvā ar 23 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās Taurs Jogela.