Teodors Bļugers

Sezonas pirmie vārti bija kā “dāvana”! Bļugeram labs sākums jaunajā NHL sezonā 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Jauno NHL sezonu ar gūtiem vārtiem un uzvaru sācis Latvijas izlases kapteinis olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Teodors Bļugers.

Pitsburgas “Penguins” viesos ar 6:2 uzvarēja iepriekšējo divu sezonu Stenlija kausa ieguvēju Tampabejas “Lightning”. Bļugers ripu iemeta tukšos pretinieku vārtos nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, panākot 4:1.

Tedim sezonas pirmie vārti bija kā “dāvana”, jo “Lightning” līderis Stīvs Stemkoss pie apmales kļūdījās, cenšoties apturēt ripu, pēc tam latvietim vienatnē izslidojot uz tukšiem pretinieku vārtiem.

Tampas komanda turpināja ņemt nost vārtsargu un savā cietoksnī dabūja vēl divas ripas.

Jāpiebilst, ka “Lightning” pirmo reizi deviņu sezonu laikā zadējusi savā pirmajā mājas spēlē, pirms kuras notika arī svinīgā čempionu karoga pacelšana pie arēnas griestiem. Bļugers spēlēja 16:22 minūtes, trīs reizes meta pa vārtiem un tika pie lietderības rādītāja +2.

Patīkamas ziņas arī no Bufalo “Sabres” nometnes, kur Zemgus Girgensons šosezon būs viens no diviem kapteiņa asistentiem.

Sezonu Bufalo komanda sāks bez kapteiņa, jo Džekam Aikelam ir konflikts ar klubu un nesadziedēta kakla trauma.

Komandu cīņā vedīs divi asistenti – bez Girgensona arī Kails Okposo. Tas liecina, ka Zemgus “Sabres” komandā ir novērtēts. Viņiem pirmā spēle šodien.