Teodors Bļugers (no labās) svin savu vārtu guvumu ar aizsargu Markusu Petersonu.

Bļugers iemet uzvaras vārtus pret Stenlija kausa īpašnieci 0

Latvijas hokejists Teodors Bļugers trešdien guva uzvaras vārtus, tiekot atzīts par NHL spēles trešo spilgtāko zvaigzni.

Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7

Bļugers palīdzēja Pitsburgas “Penguins” komandai savā laukumā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēt Stenlija kausa īpašnieci Sentluisas “Blues”.

Bļugers, kurš iepriekšējos septiņos mačos nebija ticis pie rezultativitātes punktiem, vārtus guva jau mača 39.sekundē, kad ļoti veiksmīgi pielaboja Markusa Petersona mesto ripu. Latvijas hokejists “Blues” vārtu priekšā ar nūju trāpīja pa gaisu lidojošai ripai, kas iespurdza viesu komandas cietokšņa augšējā stūrī.

Bļugeram tie bija trešie gūtie vārti šajā sezonā, kurā uzbrucējs nopelnījis arī četras rezultatīvas piespēles.

Trešdien viņš laukumā bija 16 minūtes un 27 sekundes, tostarp četras minūtes mazākumā. Bļugers divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 29% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

“Penguins” labā vārtus guva arī Stefans Nēsens un Alekss Gaļčeņuks, bet par pirmo zvaigzni kļuva mājinieku vārtsargs Tristans Džerijs, kurš atvairīja 28 pretinieku metienus.

Pitsburgas komanda pārtrauca divu zaudējumu sēriju un ar 34 punktiem 28 mačos ir piektajā vietā Austrumu konferencē. Tikmēr Sentluisas “Blues” komandai pārtrūka četru uzvaru sērija, taču tā ar 42 punktiem 30 spēlēs ir pirmajā vietā Rietumu konferencē.