Foto – Leta/AFP

“Blur” līderis konfliktu ar Adeli dēvē par “nožēlojamu” un “nepatiesu” 0

Britu mūziķis Deimons Olbērns konfliktu ar dziedātāju Adeli dēvē par “nožēlojamu” un “nepatiesu”.

Reklāma
Reklāma
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Rosļikovs iecerējis sūdzēties par attieksmi pret krieviem Latvijā, taču krievvalodīgo reakcija uz šo nodomu viņam liek pamatīgi vilties
Pēc sadursmes bērns vēl bija dzīvs, taču garām braucoša automašīna viņu nāvējoši notrieca – Latgalē notikusi smaga avārija
Lasīt citas ziņas

Grupas “Blur” līderis žurnālam “Time Out” norādījis, ka viņa komentāri par sadarbību ar dziedātāju un viņas jauno albumu bijuši izrauti no konteksta. Mediji Olbrēna teikto izmantojuši, lai veidotu paši savu stāstu. “Es biju piektais populārākais “Twitter”… cik nožēlojami tas ir?” norādīja mūziķis.

“Tā pat nav patiesība. Tas ir pārsteidzoši, kā cilvēki paņem lietas, kurām vispār nav ticamības, un pārveido tās, lai redzētu reakciju,” viņš piebilda.

CITI ŠOBRĪD LASA

Olbrēns, kurš piedalījās piecu Adeles albuma dziesmu tapšanā, intervijā laikrakstam “The Sun” septembrī norādīja, ka Adeles jaunais albums būšot “ļoti mērens” un izdabāšot visām gaumēm. Dziedātājs arī piebilda, ka Adele ir ļoti nedroša.

Adele pēc tam intervijā mūzikas žurnālam “Rolling Stone” atzina, ka nožēlo Olbērna pieaicināšanu jaunā albuma tapšanas laikā, norādot, ka “dažreiz labāk nesatikt savus elkus, par kuriem fanots bērnībā”.

Dziedātāja sacīja, ka neesot pabeigta neviena no kopīgajām dziesmām, jo “neviena no tām neskanēja pareizi un neiekļāvās albumā”.

27 gadus vecā Adele atklāja, ka esot lūgusi Olbērna padomu par atgriešanos mūzikas industrijā pēc bērna piedzimšanas, bet mūziķis viņu tāpēc nosaucis par nepārliecinātu. “Es esmu pārliecinātākais cilvēks, kādu zinu. Es jautāju viņa viedokli par manām bažām, atgriežoties mūzikā ar bērnu, jo viņam arī ir bērns. Un tad viņš mani nosauc par nepārliecinātu?” sūkstījās dziedātāja.

Adeles jaunais albums “25” iznāca 20.novembrī. Trīs dienu laikā ASV tas pārdots jau 2,3 miljonos eksemplāru, savukārt Lielbritānijā “25” pirmajā dienā tika pārdots 300 000 eksemplāru.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.