Sports
Ziemas sports

Brāļi Dukuri sezonas otrajā PK posmā tiek pieciniekā0


Martins Dukurs Leikplesidas trasē.
Martins Dukurs Leikplesidas trasē.
Foto: AP/SCANPIX/LETA

Martins Dukurs piektdien Leikplesidas trasē ASV izcīnīja otro vietu Pasaules kausa otrā posma sacensības, kamēr Tomass Dukurs pēc kļūdas pirmajā braucienā, otrajā no 16.vietas pakāpās uz piekto pozīciju, otrajā braucienā uzrādot labāko laiku.

Uzvaru posmā izcīnīja Krievijas skeletonists Aleksandrs Tretjakovs, kuram M.Dukurs divu braucienu summā zaudēja tikai 0,04 sekundes, bet trešais bija vācietis Fēliks Kaizingers, kurš no uzvarētāja atpalika 0,42 sekundes.

Piecas sekundes simtdaļas aiz goda pjedestāla bija pirmā PK posma uzvarētājs Aksels Junkgs no Vācijas, bet 0,55 sekundes uzvarētājam zaudēja T.Dukurs, kurš par 0,01 sekundi apsteidza Subinu Junu no Dienvidkorejas.

Pirmajā braucienā ātrākais bija Tretjakovs, kurš trasi veica 52,87 sekundēs. M.Dukurs viņam zaudēja nieka 0,03 sekundes un bija otrais, bet 0,12 sekundes aiz latvieša bija Juns. T.Dukurs pieļāva kļūdu, jo startā viņa kamanas izslīdēja no gropes, līdz ar to viņš finišā Tretjakovam zaudēja 0,79 sekundes, kas braucienā deva 16.vietu 27 sportistu konkurencē.

Saistītie raksti

Otrajā braucienā labāko rezultātu uzrādīja tieši Tomass Dukurs, kurš trasi veica 53,44 sekundēs. Tas bija pārliecinoši labākais laiks, jo Tretjakovs viņam zaudēja 0,24 sekundes, bet vēl vienu sekundes simtdaļu lēnāks bija Martins, kurš arī sezonas pirmajā PK posmā bija otrais.

Pēc diviem posmiem līderis ar 425 punktiem ir Tretjakovs, kuram ar 420 punktiem seko M.Dukurs, bet trešais ar 417 punktiem ir Jungks, tālāk ar 384 punktiem seko Kaizingers, bet piektais ar 360 punktiem ir T.Dukurs.

LA.lv