Foto: Ivars Soikāns/LETA, ekrānuzņēmums, kolāža: LA.LV

“Tie noteikti nav saucami par februāriem raksturīgiem laikapstākļiem!” Bricis par laiku šonedēļ 6

Pievieno LA.LV

Brīvdienās Latvijā strauji kļuva siltāks, lielā daļā valsts ir sācies meteoroloģiskais pavasaris. Tomēr, vai tik agrs pavasaris nozīmē gaidīt vēl kādus aukstuma viļņus, to šorīt jautāsim skaidroja Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Kokteilis
Šīs zodiaka zīmes nevienu neklausa: ja kaut ko ieņēmušas galvā, pārliecināt ir gandrīz neiespējami
TV24
Baltkrievijā kaut kas notiek. Slaidiņš brīdina par satraucošām aktivitātēm pie Ukrainas robežas
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka tik agri sācies pavasaris, visticamāk, nepaies bez aukstuma viļņiem.

Attiecībā uz šo nedēļu Bricis atzīmēja, ka tā būšot silta. Siltākā šīs nedēļas diena būs ceturtdiena, kad gaisa temperatūra daudzviet var sasniegt +10, +12 grādus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ļoti pavasarīgs laiks,” teica Bricis par šo nedēļu, norādot, ka nedēļas nogalē varot kļūt nedaudz vēsāks.

Runājot par gaidāmo gaisa temperatūru šonedēļ, Bricis sacīja, ka “tie noteikti nav saucami par februāriem raksturīgiem laikapstākļiem. Tomēr krietni par siltu un krietni par agru ir atnācis pavasaris, bet pietiekami stabils.”

Plašāk video:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.