Foto – Atis Jansons

Brīdina, ka rīt uz ceļiem gaidāms apledojums 0

Naktī uz ceturtdienu Latvijā gaidāms daļēji mākoņains laiks, vietām nedaudz īslaicīgi līs un snigs, dažviet veidosies migla un apledojums uz ceļiem.

Baltijas valstu teritorijā šodien var nogāzties 11 tonnas smaga Ķīnas raķetes atlūza 84
“Viss mainījies – Ķīnas raķetes atlūzas visdrīzāk kritīs tieši Latvijā!” Lietuvas gaisa satiksmes kontrolieri brīdina, bet latvieši ir mierīgi 26
RAKSTA REDAKTORS
“Esmu izmirstošas profesijas pārstāvis, bail palikt uz ielas ziemā,” Zigmunds atklāj, cik grūti Latvijā atrast darbu 158
Lasīt citas ziņas

Pūtīs lēns vējš, gaisa temperatūra būs -2..+4 grādi.

Ceturtdiena būs pārsvarā mākoņaina. Sākot no valsts rietumiem, daudzviet gaidāms neliels lietus; austrumu novados nokrišņi nav gaidāmi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pūtīs lēns līdz mēreni stiprs dienvidu, dienvidrietumu vējš, piekrastē brāzmās ar ātrumu 10-15 metru sekundē. Gaiss iesils līdz +4..+9 grādiem.

Rīgā naktī uz ceturtdienu gaidāmas daļēji mākoņainas debesis un neliels dienvidrietumu vējš, var apledot ielas, gaiss atdzisīs līdz +1..+2 grādiem. Dienā sabiezēs mākoņu sega un iespējams sīks lietus, pūtīs mērens dienvidu vējš un termometra stabiņš pakāpsies līdz +7 grādiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.