Foto – stock.xchng

Briseles džeza orķestra koncerti 0

9.oktobrī Rīgā, Lielajā ģildē, un 10.oktobrī Valmieras Kultūras centrā būs iespēja dzirdēt visaugstākās kvalitātes džeza mūziku Briseles džeza orķestra izpildījumā.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Kopā ar Briseles džeza orķestri Rīgā ieradīsies trompetists Berts Joriss, kurš iezīmējis pasaules kartē flāmu-beļģu džezu. Viņam ir lieliska reputācija gan kā improvizētājam, gan arī kā komponistam, aranžētājam un pedagogam.
Briseles džeza orķestra mūziķi dod priekšroku visaugstākās kvalitātes oriģinālmūzikai, unikāliem aranžējumiem un izdomas pilnam, kaislīgam atskaņojumam. Tas ir īsts džezs ar dinamisku orķestra skanējumu, klasisku jaudu, kur katrs mūziķis var būt spožs solists. Līdztekus savām programmām Briseles džeza orķestris sadarbojas ar virkni izcilu viesmākslinieku, kuru vidū ir Filips Ketrins, Berts Joriss, Tutu Puoane, “Briseles filharmoniķi” un daudzi citi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.