bruins.nhl.com

“Bruins” uzvar otrajā pagarinājumā, plus VIDEO 0

Bostonas “Bruins” hokejisti trešdien otrajā papildlaikā savā laukumā ar 2:1 pārspēja Pitsburgas “Penguins” un nokļuva uzvaras attālumā no Stenlija kausa izcīņas fināla.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 8
Mājas īpašnieki remontdarbu laikā nejauši savā virtuvē atklāj apslēptu mantu

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš arī šoreiz palika “Bruins” rezervē.

Bostonieši jau otrajā minūtē izvirzījās vadībā, bet mājinieki izlīdzinājumu panāca otrā perioda vidū. Uzvaras ripu “Bruins” otrā papildlaika 16. minūtē guva Patriss Beržerons.

“Penguins” pa pretinieku vārtiem meta 54 reizes, taču lielisks Bostonas vārtos bija Tuka Rasks, kapitulējot tikai vienu reizi. “Bruins” pa Tomaša Vokouna vārtiem atbildēja ar 40 metieniem.

“Bruins” sērijā ir vadībā ar 3:0 un no Stenlija kausa fināla komandu šķir tikai viena uzvara. Sērijas ceturtais mačs piektdien notiks Bostonā.

{source}><param name=”flashVars” value=”catid=1369&id=257929&server=http://video.bruins.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.bruins.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter-v1/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”catid=1369&id=257929&server=http://video.bruins.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.bruins.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>