Oļegs Burovs.
Oļegs Burovs.
Foto: Zane Bitere/LETA

Burovs: Rīgai nav paredzēta nauda brīvpusdienām 0

Pievieno LA.LV

Ja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) nolems, ka turpmāk pašvaldībām būtu jāfinansē brīvpusdienas 1.-.4.klases audzēkņiem, Rīgai tam nav paredzēta nauda, tāpēc nepieciešamībā gadījumā tā būtu jāpārdala no citām lietām, šodien žurnālistiem sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).

Kokteilis
Lielais jūnija horoskops visām zīmēm! Auniem neklāsies viegli, bet Vēžiem uzspīdēs veiksme
7 lietas, ko nekad nevajadzētu darīt kapsētā, lai nepiesaistītu sev neveiksmes
Kremlis, iespējams, gatavo “viltus karoga” operāciju, lai sagrābtu kaimiņvalsti
Lasīt citas ziņas

Gan Burovs, gan Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane (GKR) norādīja, ka attiecīgās izmaksas veidotu apmēram sešus miljonus eiro.

Vaicāts, vai tam jau ir paredzēti līdzekļi, Burovs atbildēja noraidoši un vērsa uzmanību, ka sākumā Rīgas domei vajadzētu saņemt attiecīgu lēmumu, kas pašlaik nav pašvaldības rīcībā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Viņš norādīja, ka, ja attiecīgais lēmums tiks saņemts, nāksies atteikties no kādu citu lietu finansēšanas, lai nodrošinātu brīvpusdienas.

Jau ziņots, ka IZM rosinājusi brīvpusdienu nodrošināšanas funkciju 1.-4.klašu skolēniem nodot pašvaldībām, tādējādi tam paredzētos 20 miljonus varētu novirzīt prioritāro pasākumu, tajā skaitā pedagogu algām.

IZM priekšlikums ir plānoto finansējumu 19 681 416 eiro apmērā 2020.gadā un turpmāk ik gadu novirzīt ministrijas prioritāro pasākumu īstenošanai, tajā skaitā pedagogu algām, fundamentālajiem un lietišķajiem pētījumiem un citiem pasākumiem.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.