Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Būvbedrē Jelgavā pamests avarējis auto 0

Pievieno LA.LV

Šorīt būvbedrē Loka maģistrālē Jelgavā atrasta avarējusi un pamesta automašīna, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Informāciju par Kalnciema ceļa un Loka maģistrāles krustojumā, kur notiek ceļa būvdarbi, pamesto “Seat Alhambra” policija saņēmusi šorīt plkst.8.20.

Mašīna ir nobraukusi no ceļa un iebraukusi būvbedrē, kur arī pamesta.
CITI ŠOBRĪD LASA

Policija pašlaik skaidro gan transportlīdzekļa vadītāju, gan to, kad negadījums noticis. Pašlaik nav zināms, kad transportlīdzekli no būvdarbu zonas plānots izvilkt.

Jau vēstīts, ka Loka maģistrāles pārbūve notiek no Kalnciema ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai 4733 metru garumā. Būvdarbu izmaksas pārsniedz 20 miljonus eiro. Būvdarbus veic personu apvienība “ReRe Vide-Hydrostatyba”.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.