“Kurbada” vārtsargs Uldis Čalpa aizvadīja lielisku spēli.

Čalpa lielisks – “Kurbads” panāk izlīdzinājumu hokeja finālsērijā 0

Pašreizējie Latvijas čempioni “Kurbads” hokejisti trešdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) fināla ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pārspēja “Mogo” vienību.

7 pārsteidzošas lietas, ko par jums atklāj apģērba krāsa
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā 144

Tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2.

Mājinieku vārtsargs Uldis Čalpa šajā mačā atvairīja 27 pretinieku mestās ripas, šīs sezonas izslēgšanas turnīrā ceturto reizi nostāvot “sausā”.

Pirmajā periodā ripu mājinieku vārtos ieraidīja Kaspars Saulietis, taču “Mogo” uzbrucējs nospēlēja ar slidu, tādējādi vārtu guvums netika ieskaitīts. Vienīgos vārtus šajā spēlē guva Lauris Rancevs, kurš otrā perioda otrajā minūtē pielaboja Toma Bluka metienu no zilās līnijas, ieraidīdams ripu tīklā.

Turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, “Kurbada” komandai svinot minimālu uzvaru.

Fināla piektais mačs notiks piektdien “Mogo” laukumā, bet pēc tam vienības svētdien atgriezīsies “Kurbads” hallē.

Pirmajā mačā “Mogo” komanda savu skatītāju priekšā uzvarēja ar 3:2, bet otrajā mačā sestdien bija pārāka “bullīšos” ar 4:3. Savukārt pirmdien pirmo uzvaru guva iepriekšējo divu gadu čempioni “Kurbads”, kas savā laukumā svinēja panākumu ar 3:1.

Abas komandas finālsērijā tikās arī pirms diviem gadiem, kad “Kurbada” hokejisti sērijā bija nonākuši iedzinējos ar 0-3, taču uzvarēja četras nākamās spēles un pirmo reizi vēsturē kļuva par čempioniem. Tāpat abas vienības pēc Latvijas kausa atjaunošanas trīs reizes tikās šīs trofejas izcīņas finālā, visos trīs mačos sīvā cīņā uzvarot “Mogo” komandai.

“Kurbada” hokejisti ir iepriekšējo divu sezonu Latvijas čempioni, kamēr “Mogo” virs galvas trofeju cēla pirms četriem gadiem.

Šosezon aizvadītajās sešās savstarpējās regulārā čempionāta spēlēs “Mogo” un “Kurbads” uzvaras un zaudējumus dalīja uz pusēm.

Izslēgšanas turnīrā “Mogo” pusfinālā ar 4-0 apspēlēja “Prizma” vienību, bet “Kurbads” ar 4-0 guva virsroku pār “Zemgali”/LLU.

OHL regulārā čempionāta kopvērtējumā uzvarēja “Mogo”, otrie bija “Kurbads” hokejisti, trešo vietu ieņēma “Zemgale”/LLU, bet ceturtā bija “Prizma”. Šīs četras vienības nodrošināja iespēju sacensties pusfinālā.

Aiz pirmā četrinieka sekoja “Liepāja”, Hokeja skola “Rīga” un “Lido”, kurām “play-off” gāja secen.