Dabā
Laika ziņas

Ceļi ir sniegoti: daudzviet apgrūtināti braukšanas apstākļi0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: EPA/Scanpix/LETA

Sniega un apledojuma dēļ šorīt daudzviet Kurzemē un Latgalē, kā arī Vidzemes austrumu daļā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, liecina VAS “Latvijas valsts ceļi” apkopotā informācija.

Latvijas rietumos apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir Liepājas šosejas posmā no Saldus līdz Liepājai, kā arī pa autoceļu Liepāja-Rucava visā garumā.

Latvijas austrumu daļā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa Vidzemes šoseju posmā no Virešiem līdz Veclaicenei, pa autoceļu Jēkabpils-Terehova posmā no Jēkabpils līdz Ludzai, pa autoceļu Grebņeva-Medumi posmā no Grebņevas līdz Špoģiem, kā arī pa Rēzeknes apvedceļu visā garumā.

Savukārt uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Alūksnes, Balvu, Gulbenes, Kuldīgas, Liepājas, Preiļu, Rēzeknes un Talsu apkārtnēs.

Tikmēr Latvijas vidienē – Rīgas apkārtnē, Zemgalā un lielākajā daļā Vidzemes – braukšanas apstākļi šorīt ir apmierinoši.
Saistītie raksti

Slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 45 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Autovadītāji tiek aicināti braukt uzmanīgi, izvēloties ceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, ievērojot piesardzīgu distanci un atceroties, ka braukšanas apstākļi var mainīties ļoti strauji, turklāt uz ceļiem var veidoties grūti pamanāma atkala.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.