Čempioni Madrides “Real” krīt Maskavā 0

Pašreizējā UEFA Čempionu līgas uzvarētāja un Spānijas grands Madrides “Real” otrdien grupu turnīra spēlē viesos ar 0:1 (0:1) negaidīti atzina Maskavas CSKA futbolistu pārākumu.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

CSKA rindās G apakšgrupas cīņā uzvaras vārtus otrajā minūtē guva 20 gadus vecais horvāts Nikola Vlasičs, taču spēles turpinājumā maskaviešiem izdevās nosargāt uzvaru pret slaveno “Real”. Mača izskaņā CSKA slavenais vārtsargs Igors Akinfejevs nopelnīja otru dzelteno kartīti un tika noraidīts, taču tas mājiniekiem netraucēja izcīnīt uzvaru.

“Real” komandai šajā mačā nevarēja palīdzēt vairāki līderi, jo traumu dēļ mājās palika Gerets Beils, Serhio Ramoss, Marsēlu un Isko.

Tikmēr neizšķirtu E grupā piedzīvoja vācu grands Minhenes “Bayern”, kas savā laukumā spēkojās 1:1 (1:1) pret vienu no vadošajām Nīderlandes komandām Amsterdamas “Ajax”. Vārtus “Bayern” sastāvā ceturtajā minūtē guva Mats Hummelss, bet “Ajax” rindās 26.minūtē precīzs bija Nusairs Mazrau.

Savukārt Itālijas galvaspilsētas komanda “AS Roma” mājās citā G grupas mačā ar 5:0 (2:0) sagrāva čehu vienību Plzeņas “Viktoria”. Romiešiem trīs vārtus guva Edins Džeko, bet vēl pa vienam pievienoja Džengizs Inders un Džastins Kluiverts.

Tikmēr H apakšgrupā Anglijas komanda Mančestras “United” cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) pret spāņu vienību “Valencia”.

“United” pēdējo divu nedēļu laikā nav spējusi uzvarēt trīs vietējā mēroga mačos, Anglijas premjerlīgā reizi spēlējot neizšķirti un reizi zaudējot, kā arī izstājoties no Anglijas Līgas kausa izcīņas. “United” komandai šobrīd ir zināma krīze, jo nesaskaņas valda starp komandas galveno treneri Žuzē Mourinju un vienu no līderiem Polu Pogbā.

G grupas vadībā ar četriem punktiem ir CSKA, kam ar trīs punktiem seko “Real” un “AS Roma”, bet “Viktoria” pagaidām ir bešā.

Tikmēr E apakšgrupā “Ajax” un “Bayern” ir pa četriem punktiem, kamēr “Benfica” tikusi pie trijiem, bet Atēnu AEK pie neviena.

Savukārt H grupā ar sešiem punktiem dominē “Juventus”, bet “United” ir četri punkti. “Valencia” tikusi pie viena punkta, bet divi zaudējumi ir Bernes “Young Boys”.