Vidzemes koncertzāle “Cēsis”.
Vidzemes koncertzāle “Cēsis”.
Foto – Leta

Cēsu novads nolēmis piedalīties konkursā “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” 0

Cēsu novads piedalīsies konkursā “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”, šodien domes sēdē vienojās Cēsu novada domes deputāti.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Lasīt citas ziņas

Viņi vienojās, ka līdz 2020. gada 1. janvārim ar domes priekšsēdētāja atsevišķu rīkojumu tiek izveidota Cēsu novada pieteikuma sagatavošanas darba grupa, tajā skaitā mākslinieciskā padome konkursam “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”, noteikts domes sēdes lēmumā.

Cēsu novada pašvaldība pēdējos gadus ir veikusi būtiskus ieguldījumus kultūras infrastruktūrā un nodrošinājusi Cēsu novada kā Latvijas nozīmīga kultūras centra popularizēšanu, tādējādi piesaistot jaunus pasākumus, iniciatīvas un finansējumu, kam ir būtiska nozīme Cēsu novada tautsaimniecības attīstībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“2017. gada 13. septembrī Eiropas Parlamenta un Padomes pieņemts lēmums, lai aizsargātu un veicinātu kultūru bagātību un daudzveidību Eiropā un izgaismotu to kopīgās iezīmes, kā arī vairotu iedzīvotāju piederības izjūtu kopējai kultūras telpai, tādējādi sekmējot savstarpēju izpratni un starpkultūru dialogu un izvirzot priekšplānā kopīgo kultūras mantojumu. Eiropas Parlaments un Padome ir apstiprinājusi Eiropas Kultūras galvaspilsētu kalendāru, paredzot Latvijai Eiropas kultūras galvaspilsētas īstenošanu 2027. gadā,” teikts domes sēdes lēmumā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.