Horoskopi un mistika
Ezoterika

Četras horoskopa zīmes, kas atklājas tikai tuviem draugiem0

Foto – Pexels

Šo zodiaka zīmju pārstāvji attiecību sākumposmā ir ļoti nepieejami un nenoteikti. Viņi nemēdz uz galvas mesties attiecībās, ilgi atliek galīgo izvēli. Šie cilvēki nevar vienkārši ļauties nopietnām jūtām, viņiem vajadzīgs laiks, lai kārtīgi apdomātu savu lēmumu.

Neizlēmības dēļ šīs zodiaka zīmes šķiet nepieejamas un reizēm pat vienaldzīgas, bet tā ne vienmēr ir taisnība. Viņiem vienkārši ir vajadzīgs laiks, lai padomātu.

Dvīņi

Dvīņi attiecību sākumā var izskatīties neizlēmīgi, jo viņi ilgi domā, pirms sākt patiešām nopietnas attiecības. Bieži šīs zodiaka zīmes pārstāvji vispirms vērtē partneri, tai pašā laikā glabājot prātā arī “rezerves variantu”.

Lai uzzinātu, vai tu patiešām esi vajadzīgs Dvīņiem, vienkārši liec savu mīļoto cilvēku mierā un nogaidi, vai viņš tev sekos.

Skorpions

Skorpions pieradis izturēties atturīgi un vienmēr visu kontrolēt. Šī zodiaka zīme itin kā iemāna cilvēku savos tīklos un cenšas pārņemt virsroku attiecībās.

Reizēm Skorpioni it kā izšķiras, bet tā ir daļa spēles, kuru viņi spēlē, lai attiecības risinātos pēc viņu noteikumiem. Ar šo cilvēku vienmēr jāprot “turēt sitienu” un neļauties viņa ietekmei.

Strēlnieks

Strēlnieks var izskatīties brīvs un vienaldzīgs, bet tāda viņa uzvedība var būt maldinoša. Viņš tēlo nepieejamo, jo kavējas ar topošo attiecību pārdomāšanu.

Lai uzzinātu, ko patiesībā jūt šīs zodiaka zīmes pārstāvis, viņam jādod pilnīga brīvība, un viņš jāliek mierā. Tā viņam būs vieglāk saprast pašam sevi un noskaidrot, vai jums iespējamas nopietnas attiecības.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram var būt vajadzīga vesela mūžība, lai aptvertu, kādas ir viņa jūtas. Šajā zodiaka zīmē dzimušie var ilgi vilcināties ar lēmuma pieņemšanu.

Saistītie raksti

Partneris var nemaz nenojaust, kādas jūtas viņu pārņēmušas. Un arī pats Ūdensvīrs to ilgi nesaprot, tāpēc arī kavējas, turklāt vēl meklē atkāpšanās ceļu, ja nu kaut kas neizdodas, kā iecerēts.

Patiesībā tas ir ļoti svarīgs process Ūdensvīra dzīvē, jo sevis izzināšana viņam palīdz pieņemt notiekošo. Tāpēc nebrīnies par Ūdensvīra vēsumu un distancētību attiecību sākumposmā.

Avots: Dailyhoro.com

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
IE
Iveta Eglīte
Horoskopi un mistika
Kāpēc vajadzīgs gavēnis: viss, ko tu apēd, pārvēršas par tevi pašu
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tev nav nekādu tiesību kļūdīties! Horoskopi 1.aprīlim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmju pārstāvji, kam ļoti patīk kritizēt citus 1
4 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Diennakts laikā konstatēti 16 jauni Covid-19 gadījumi, kopējam slimnieku skaitam sasniedzot 509 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Aizputes novadā kravas automašīna uz pārbrauktuves taranējusi pasažieru vilcienu
44 minūtes
LE
LETA
Veselam
Pacientu saslimšanas ar Covid-19 dēļ Ogres slimnīcā slēgta internā nodaļa un pašizolācijā atrodas jau 27 medicīnas darbinieki
13 minūtes
LE
LETA
Dabā
Saule mīsies ar mākoņiem. Pastiprināsies anticiklona ietekme
2 stundas
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Igaunijā ar koronavīrusu inficēto skaits pārsniedzis tūkstoti, mirušo skaits pieaudzis līdz 13
31 minūtes