Valsts policija

Četros mēnešos administratīvi sodīti seši deputāti 0

Pēdējos četros mēnešos pie administratīvās atbildības saukti seši Saeimas deputāti. Par to Saeimai ceturtdien, 2.februārī, ziņojumu sniedza Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs (“Saskaņa”).

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
“Tagad vēl jo vairāk nebrauksim!” No jaunā gada mainīsies Jūrmalas iebraukšanas nodevas apmērs
DJ Ella, Chris Noah, Fiņķis… Nosaukti šova “Koru kari” jaunās sezonas visu 10 koru vadītāji
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centra sniegto informāciju par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu deputātiem Romualdam Ražukam, Jurim Viļumam un Ivaram Zariņam piemērots naudas sods, savukārt deputātam Artim Rasmanim – brīdinājums.

Tāpat IeM informē, ka naudas sods piemērots deputātam Ivanam Klementjevam par grāmatvedības, pārskatu iesniegšanas un statistikās informācijas noteikumu neievērošanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pie administratīvās atbildības, piemērojot naudas sodu, saukts arī deputāts Imants Parādnieks par Rīgas domes saistošo noteikumu neievērošanu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.