Foto-LETA/AFP

Ceturtdien gaidāmās svelmes dēļ spēkā oranžais brīdinājums 0

Prognozējot gaisa temperatūras paaugstināšanos līdz +33 grādiem, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs ceturtdien visā valstī izsludinājis oranžās krāsas brīdinājumu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Kas notiek ar krūtīm, ja sieviete atsakās no krūštura valkāšanas? 15
Vai tavā telefona numurā ir šādi cipari? Pārbaudi – tie var nest tev veiksmi
Kokteilis
Nauda nāk! 3 zodiaka zīmes, kurām jūlijs būs šī gada finansiāli visienesīgākais mēnesis
Lasīt citas ziņas

Sinoptiķi prognozē, ka +30 grādus gaisa temperatūra ceturtdien nesasniegs tikai vietām valsts austrumos un vietām jūras malā.

Diena būs sausa un ar nelielu mākoņu daudzumu. Dienvidu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 9-14 metriem sekundē, spēcīgāk tas pūtīs valsts rietumos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā saule gaisu sakarsēs līdz +32..+33 grādiem un dienvidu vējš brāzmās pieņemsies spēkā līdz 11 metriem sekundē.

Laikapstākļus nosaka anticiklona rietumu mala. Atmosfēras spiediens jūras līmenī no 762-764 dzīvsudraba staba milimetriem Kurzemē līdz 766-767 milimetriem Latgalē.

Spēkā ne tikai sinoptiķu brīdinājums par lielu karstumu, bet arī par augstu ugunsbīstamību.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.