Foto: Evija Trifanova/LETA

Ceturtdien pastiprināsies vējš un uzlīs 0

Pievieno LA.LV

Ceturtdien Latvijā nedaudz pastiprināsies ziemeļu vējš un vietām īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Naktī lietus gaidāms valsts galējos austrumos, no rīta un dienā – arī vietām citviet valsts austrumu un centrālajā daļā. Dažviet gaidāmas pērkona lietusgāzes.

Saulainākā un siltākā ceturtdiena būs Kurzemē un Zemgalē, vienīgi piekrastē saglabāsies zemāka gaisa temperatūra.

CITI ŠOBRĪD LASA

Naktī un no rīta vietām – galvenokārt Kurzemē – veidosies migla. Minimālā gaisa temperatūra no +10 grādiem dažviet Kurzemē līdz +18 grādiem Vidzemes piekrastē.

Maksimālā temperatūra dienā būs +21..+27 grādi. Ziemeļrietumu un ziemeļaustrumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 10-15 metriem sekundē, lietus un negaisa mākoņi lokāli var izraisīt stiprāku vēju.

Rīgā būs pārsvarā skaidra nakts, dienā saule mīsies ar mākoņiem, nokrišņi maz iespējami. Lēns līdz mērens ziemeļrietumu vējš dienā pāries ziemeļu vējā un brāzmās pieņemsies spēkā līdz 13 metriem sekundē. Gaisa temperatūras režīms nemainīsies.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.