Roberts Putnis
Roberts Putnis
Foto – Krists Spruksts/LETA

Ceturtdien partija “Progresīvie” rīkos protesta akciju pie Saeimas 0

Partijas “Progresīvie” priekšsēdētājs Roberts Putnis RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” atklāja, ka ceturtdien pie Saeimas ēkas rīkos protesta akciju: “Mēs stāvēsim pie Saeimas akcijā ar apmestiem kažokiem un atgādināsim politiķiem, kas ies iekšā Saeimā, ko viņi ir solījuši.”

Reklāma
Reklāma
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Lasīt citas ziņas

“Mēs atlasīsim kliedzošākos solījumus un rādīsim, cik liekulīga šobrīd ir šī politika un tādējādi vēlētājiem parādīsim, ka ir svarīgi tiešām racionāli veikt izvēles, kad balso par politisko spēku – domāt, vai to solījumi ir realizējami un nepaļauties uz tādu vienkāršu salmu kulšanu,” noteica Putnis.

“Kā “Progresīvie” mēs vēlēšanās skaidri teicām, ka rēķinām, skaitām un plānojam darbu, bet nesolām vēlētājiem ne piena upes, ne medus krastus – solām konkrētas lietas, kas ir prioritāras. Daudzas partijas to nedarīja un mēs ar šo atturīgo pieeju, acīmredzot, zaudējām – neiekļuvām Saeimā. Bet tagad mūsu darbs ārpus parlamenta ir cilvēkiem stāstīt par to, kas tur notiek,” viņš skaidroja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Putnis atklāja, ka kažokiem klāt būs cenu zīmes, uz kurām būs rakstīti deputātu nepiepildāmie solījumi vēlētājiem. Viņš aicina ikvienu iedzīvotāju nākt skatīties, piedalīties uzdodot sev interesējošus jautājumus deputātiem, kas ceturtdien ies iekšā Saeimā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.