Foto: PA Pictures/Scanpix/LETA

Ceturtdienas pēcpusdienā gaiss iesils līdz +12 grādiem 0

Pievieno LA.LV

Ceturtdien Latvijā nav gaidāmi ievērojami nokrišņi un valsts lielākajā daļā spīdēs saule, prognozē sinoptiķi.

“Jā, to izdarīja Krievija,” Putins beidzot nāk klajā ar ilgi gaidītu atzīšanos
Kokteilis
Trijām zodiaka zīmēm šodien īpaši jāuzmanās, lai nesabojātu attiecības ar citiem
RAKSTA REDAKTORS
“Veselības sistēma domāta miljonāriem!” Marta ar sāpēm kājās sāk meklēt palīdzību, iztērējot daudz naudas
Lasīt citas ziņas
Vairāk mākoņu saglabāsies valsts austrumu novados. Migla no rīta izklīdīs, bet Kurzemes rietumkrastā tā var saglabāties vai parādīties no jauna.

Pūšot lēnam līdz mērenam rietumu vējam, maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +5 grādiem pretvēja krastā līdz +10..+12 grādiem citviet valsts rietumu un centrālajā daļā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā no rīta laiks apmāksies, iespējama migla, vēlāk spīdēs saule un pūtīs lēns līdz mērens rietumu vējš, ļaujot gaisam iesilt līdz +11 grādiem.

Laikapstākļus nosaka anticiklons. Atmosfēras spiediens paaugstinājies līdz 768-770 dzīvsudraba staba milimetriem jūras līmenī.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.