Foto Timurs Subhankulovs

Cilvēks, kurā ieklausās Kaimiņš 29

“Ja trampisms nozīmē būt skaļam, tad mēs esam trampisti. Ja trampisms nozīmē saprast caurmēra cilvēka domāšanu, tad mēs esam trampisti. Ja trampisms ir drosme teikt patiesību, kā viņu redz, tad mēs esam trampisti. Ja trampisms ir drauds stabilitātei, tad mēs neesam trampisti,” intervijā “Latvijas Avīzei” teic jaundibinātās partijas “Kam pieder valsts” (” KPV”) valdes loceklis, filozofs un pārmaiņu vadības speciālists ATIS ZAKATISTOVS. Publiski viņa vārds līdz šim nav plaši pazīstams, bet neoficiāli viņš tiek uzskatīts par vienu no Artusa Kaimiņa politiskajiem skolotājiem un padomdevējiem.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Vaicāts par nepieciešamību veidot “Kaimiņa partiju” A. Zakatistovs skaidro, ka pēc šāda politiskā spēka bijusi dabiska nepieciešamība sabiedrībā. “Es domāju ka partija ir izveidojusies tādēļ, ka sabiedrībā pastāv milzīga neapmierinātība ar politiskajiem procesiem valstī. Ja šīs neapmierinātības nebūtu, tad mākslīgi neviens nevarētu izveidot partiju. Neapmierinātība manuprāt balstās uz trim savstarpēji saistītām problēmām. Pirmā ir izšķērdība – neefektīva un nelietderīga līdzekļu izmantošana valsts pārvaldē. Otrā ir izjūta, ka cilvēkiem nav vienlīdzīgas iespējas. Pastāv vadošajai elitei pietuvinātie, kuriem vienmēr viegli izdodas īstenot uzņēmējdarbību un citas savas ieceres. Trešā problēma – trūkst uzņēmējdarbības un attīstības iespējas ārpus Rīgas. Neapmierinātība ar šīm trim lietām vieno partijas biedrus un kopienas atbalstītājus,” skaidro A. Zakatistovs.

Viņaprāt līdzšinējās Latvijas politikas liela nelaime ir tas, ka partijas programmas veidojuši sabiedrisko attiecību speciālisti , kas domā par to “kā labāk izskatīties”, nevis cilvēki, kuriem patiesi rūp ierindas nodokļu maksātāja rūpes. Tieši nodokļu maksātājs, viņa tiesības un vajadzības būšot “KPV” uzmanības centrā. Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, partija piedāvās vēlētājiem reģionos iztikt bez “labajiem saimniekiem”, jo tiem līdzi nāk patvaļa, draudi un nodokļu izsaimniekošana.

CITI ŠOBRĪD LASA

Runājot par Kaimiņa lomu partijā, A. Zakatistovs atzīst, ka spilgtām personībām ir gan plusi, gan mīnusi. “Pašreiz man ir pārliecība, ka “KPV” ir jauna komanda, bet tā strādā vienam mērķim. Un jā – Artuss ieklausās un ņem vērā,” teica ” KPV” valdes loceklis. Viņaprāt, pateicoties “Artusa kamerai” Latvijas politika kļuvusi daudz dzīvāka un tuvākā caurmēra cilvēkam, bet sabiedrība kopumā – daudz demokrātiskāka.

Visu interviju ar Ati Zakatistovu lasiet 25. maija “Latvijas Avīzē” un laikraksta e-izdevumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.