Mārtiņš Cipulis apdraud jelgavnieku vārtus.

Cipulim uzvaras vārti; “Kurbads” soli no Latvijas čempionāta fināla 0

Pēdējo divu gadu valsts čempioni “Kurbads” sestdien nonāca vairs tikai vienas uzvaras attālumā no “Optibet” Hokeja līgas (OHL) fināla.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 11
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Krievija izsludinājusi Ukrainas prezidentu Zelenski meklēšanā. Uz kāda pamata tas noticis? 87

OHL pusfināla trešajā mačā “Kurbads” izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) uzvarēja pagājušās sezonas vicečempioni “Zemgale”/LLU, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-0.

Jelgavas komandai šī spēle sākās veiksmīgi, jo mājiniekus 20.minūtē vadībā izvirzīja Artūrs Homjakovs. Šāds rezultāts saglabājās līdz pat trešās trešdaļas sākumam, kad 47.minūtē neizšķirtu panāca Lauris Rancevs. Savukārt 56.minūtē pieredzējušais Mārtiņš Cipulis panāca 2:1 “Kurbads” labā, bet pamatlaika noslēgumā “Zemgale”/LLU tā arī nespēja atspēlēties.

Cipulis kļuva par čempionāta pamatturnīra rezultatīvāko vīru, bet trīs “play off” mačos viņa rēķinā ir divi precīzi metieni un trīs rezultatīvas piespēles.

Zīmīgi, ka sērijas pirmajās divās spēlēs “Kurbads” savā laukumā uzvarēja ar 4:0 un 3:0, līdz ar to jelgavnieki sestdien šajā sērijā guva savus pirmos vārtus.

Ceturtā spēle, kas var būt arī noslēdzošā, notiks pirmdien turpat Jelgavā.

Tikmēr otrā pusfināla sērijā regulārā čempionāta uzvarētāja “Mogo” ir vadībā ar 2-0 pret “Prizmu”.

OHL regulārā čempionāta kopvērtējumā uzvarēja “Mogo”, otrie bija “Kurbads” hokejisti, trešo vietu ieņēma “Zemgale”/LLU, bet ceturtā bija “Prizma”. Šīs četras vienības nodrošināja iespēju sacensties pusfinālā.

Aiz pirmā četrinieka sekoja “Liepāja”, Hokeja skola “Rīga” un “Lido”, kurām “play-off” gāja secen.