Foto – Leta/AFP

“Coldplay” reģistrē seriāla “Troņu spēle” iedvesmotas dziesmas 0

Britu rokgrupa “Coldplay” reģistrējusi sešu jaunu dziesmu nosaukumus, no kuriem trīs varētu būt iedvesmojis populārais fantāzijas seriāls “Game of Thrones” (“Troņu spēle”).

Kokteilis
Vai mums ir pa ceļam? Ar kādiem cilvēkiem katras zodiaka zīmes pārstāvjiem nesaskan
Veselam
Kā pazemināt asinsspiedienu: 6 jauni ieteikumi
Sankciju paradokss: Latvija zaudē tranzītu, Krievija pārņem kravas un pelna
Lasīt citas ziņas

Mūzikas datubāzē ASCAP reģistrētas tādas dziesmas kā “Rastafarian Targaryen” (“Rastafārietis Targariens”), “Red Wedding” (“Sarkanās kāzas”) un “I’m A Real Bastard” (“Es esmu īsts bastards”).

Vēl vienai dziesmai dots nosaukums “Voldemort” (“Voldemorts”), atsaucoties uz galveno antivaroni britu rakstnieces Dž.K.Roulingas grāmatu sērijā “Harry Potter” (“Harijs Poters”).

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārējās divas dziesmas sauc “Closer To Home” un “Still Going Strong”.

“Coldplay” pagājušā gada nogalē paziņoja, ka gatavojot septīto albumu. Tā nosaukums būs “A Head Full of Dreams”.

Tolaik grupas solists Kriss Mārtins gaidāmo ierakstu salīdzināja ar “pēdējo Harija Potera grāmatu”, liekot faniem domāt, ka tas varētu būt grupas pēdējais albums.

“Man patika pēc albuma “Ghost Stories” izdošanas uzreiz atgriezties studijā. Mēs gatavojam mūziku, kas izklausās citādi. Man jādomā par to kā noslēdzošo daļu, citādi mēs tajā neieliktu visas pūles. Pēc tam dosimies koncertturnejā,” sacīja 38 gadus vecais Mārtins.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.