Foto: Arta Upmale

Dagmāra Legante – Celmiņa vadīs jaunu, iedvesmojošu raidījumu “Kā tev iet?” 0

Jau šo trešdien, 22. aprīlī plkst. 22:35, par patīkamu pārsteigumu visiem “STV Pirmā!” skatītājiem parūpējusies populārā personība Dagmāra Legante – Celmiņa, kura TV ekrānos uzmirdzēs ar jaunu, iedvesmojošu projektu sievietēm “Kā Tev iet?”

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Tajā ik reizi viņa sazvanīsies un uz sirsnīgu sarunu aicinās kādu sabiedrībā zināmu personību, lai izzinātu – kādas izmaiņas valstī ieviestā ārkārtas situācija radījusi viņu ikdienā? Ar ko nākas samierināties, vai gluži pretēji – kādas jaunas iespējas pavērušās? Kā slavenības izmanto kopā būšanas laiku ar savējiem un kādas atziņas guvuši? Pirmajā sarunu raidījumā Dagmāra sazināsies ar TV un radio personību Baibu Sipenieci – Gavari, kur dalīsies ne tikai vērtīgos ieteikumos, kā ģimenes lokā pārdzīvot pašizolāciju, bet arī atklās amizantākos savas dzīves notikumus. Tāpat Talsu pusē zvanu no Dagmāras gaidīs populārais mūziķis Intars Busulis, kurš skatītājiem parādīs savu lauku “svētnīcu” un pastāstīs, ka nemaz nav bijis apbēdināts par ārkārtas stāvokļa pagarināšanu, jo beidzot no sirds izbauda iespēju atpūsties un būt kopā ar savu ģimeni. Intars arī pārsteigs ar kādas jaunradītas dziesmas pirmatskaņojumu un pat uzdejos salsu. Sarunu raidījumā “Kā Tev iet?” Dagmāra ar saviem draugiem ik reizi runās par attiecībām, bērniem, sadzīvi, naudu un emocijām. Netrūks arī praktiski ieteikumi, kā vērtīgi pavadīt laiku mājas un, protams, sirsnīgs humors, jestri uzdevumi un amizanti izaicinājumi.

Esošā situācija valstī ik katrā no mums raisījusi pārdomas, paradumu un pat uzskatu maiņu. Dagmāra Legante – Celmiņa sarunu raidījumā “Kā Tev iet?” atvērs savas mājas durvis un atklātā sarunā ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem izzinās, kā viņi pielāgojušies jaunajai situācijai? Turklāt reizē arī iedvesmos skatītājus nezaudēt prieku, enerģiju un ticību nākotnei.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šis ir interesants laiks, kad dzīvei un ierastajam tiek mests izaicinājums. Mūsu prātos ir miljons neatbildētu jautājumu – par to, kas vispār notiek, kāda būs mūsu rītdiena, kas notiks ar mūsu tuvajiem un darbu?! Visi par to runā, bet patiesība ir netverama. Katrs šo laiku arī uztver atšķirīgi, viens izbauda kopā būšanu, kāds skumst pēc darba un klāt vēl e-skola, kas daudziem vecākiem ir pārbaudījums. Arī savu partneri var ieraudzīt kā no jauna. Manuprāt, pats galvenais šajā jezgā ir runāt par to. Man pašai ļoti palīdzēja doma, ka mēs visi šobrīd esam vienā situācijā, līdzīgās pārdomās. Es sapratu, ka es neesmu ar šīm domām viena un man palika vieglāk! Tādēļ es vaicāšu, uzklausīšu un dzirdētajā dalīšos ar jums. Es uzrunāšu dažādas personības, jautājot “Kā Tev klājas? Kā Tu jūties šajā laikā? Kādas izmaiņas tas nesis Tavā profesionālajā un privātajā dzīvē?” Lai visi mēs sajustu, ka neesam vieni! Runājot mēs kļūstam tuvāki un kopā varam noticēt, ka viss reiz sakārtosies! Parunāsim?” – par jauno raidījumu saka Dagmāra Legante – Celmiņa.

Nepalaid garām – jaunais sarunu raidījums “Kā Tev iet?” no 22. aprīļa trešdienās, plkst. 22:35, “STV Pirmā!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.