Darba intervija: kļūdas apģērba izvēlē un risinājumi, kā tās labot 0

Darba intervija ir tā reize, kad sevi vajag parādīt no labākās puses. Novērtēts tiek viss – zināšanas, valoda, izturēšanās un arī apģērbs. Nav noslēpums, ka tieši apģērbs ir tas, kas piesaista darba devēja uzmanību vispirms – ja tas būs neatbilstošs, diez vai priekšnieks vēlēsies redzēt tevi savu darbinieku kolektīvā. Taču, kas ir tās lietas, kas par tevi neatstāj sevišķi labu iespaidu? Atbildes un ieteikumus, kā to novērst, lasi turpinājumā.

Reklāma
Reklāma

Kļūda: pamanāmas krūštura lencītes

Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Ja uz interviju dodies, piemēram, blūzītē ar īsām rokām, pārliecinies, ka apakšveļa nav redzama. Arī kaut kas tik šķietami nevainīgs un mazsvarīgs darba intervijā var šķist nepiedienīgs. Vēl jo vairāk, ja krūštura lencīte būs mežģīnēs tīta un izcelsies uz pārējā fona, radot pavedinošu tēlu.

Risinājums. Pirms dodies uz tikšanos, kārtīgi izpēti sevi spogulī. Pagrozies, pastaipies, pieliecies – ja lencītes neparādās, tad vari būt droša, ka tās neievēros arī darba devējs. Ja krūštura lencītes tomēr ir pamanāmas, labāk izvēlies citu veļu.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.