Foto: FreePik

Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa: no 26. līdz 30.augustam 0

Līga Pommere, “Praktiskais latvietis”, AS “Latvijas Mediji”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas

Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

26. augusts – Iņ Metāla Vērsis (Zeme) ir izdomas pilns, liek rakņāties informācijas plūsmā, meklēt racionālus un praktiskus risinājumus, precīzu taktiku un stratēģiju. Vecais ir jāmaina, viņa moto – meklējam kaut ko jaunu.

27. augusts – Jan Ūdens Tīģeris (Koks) tik enerģiski dodas jaunā, nezināmā virzienā, ka labāk gan laikus apskatīties kartē un pārbaudīt. Pat nepārdomāta rīcība var šķist gana pārliecinoša, aizrautīgi cilvēki var prasmīgi uzspiest savu viedokli, ka noticot, bet nepārbaudot, varam nokļūt ne īsti tur, kur gribējām.

28. augusts – Iņ Ūdens Trusis (Koks) kā naivs puišelis ceļo savā nodabā. Gaisīgs rozā mākonis viņam galvā, un ideju pārpilns viņš liek pasmaidīt par dzīvi arī mums, arī darba sarakstē iepinot smaidošas sejiņas, sirsniņas un bučas.

29. augusts – Jan Koka Pūķis (Zeme) iedvesmo jauniem plāniem. Tie gan būs jāaizstāv un par tiem jācīnās, jo likuma robežas būs tādas, kādas būs.

Reklāma
Reklāma

30. augusts – Iņ Koka Čūska (Uguns) teic, ka skaistums un jaunība valda pār pasauli. Tā met nost veco ādu, jo laiks jaunai un skaistai dzīvei. Dažkārt ir jāsa­dedzina viss vecais, jāaizver kādas durvis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.