Dārziņa pārstāvēto Čeļabinskas “Traktor” komandu evakuē sprādziena draudu dēļ 0

Pievieno LA.LV

KHL vienības Čeļabinskas “Traktor”, kuru pārstāv Latvijas izlases kapteinis Lauris Dārziņš, hokejisti tika evakuēti no “Arena Traktor” Čeļabinskā pēc tam, kad pa telefonu tika saņemti sprādziena draudi.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Kokteilis
Šīs piecas zodiaka zīmes tev redz cauri: viņu “sestā maņa” ir biedējoši precīza 4
Lasīt citas ziņas

To savā “Twitter” kontā pavēstījis komandas vārtsargs Maikls Gārnets. Kāda nezināma persona pavēstīja, ka arēnā ir spridzeklis un viss komandas personāls nekavējoties tika evakuēts.

Hokejisti pameta arēnu visā ekipējumā, jo sprādziena draudi tika izteikti treniņa laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēlāk tika noskaidrots, ka zvanītājs bijis kāds 14 gadus vecs pusaudzis un draudi nav patiesi. Turklāt, kā vēsta Čeļabinskas policija, runa nav bijusi par lielo “Traktor” arēnu, bet gan bērnu hokeja komandas halli.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.