Kamilla Bartone ir viena no šā brīža vadošajām tenisa juniorēm pasaulē.

Daudzsološā tenisiste Bartone nonāk trīs uzvaru attālumā no “US Open” junioru čempionu titula 0

Latvijas jaunā tenisiste Kamilla Bartone ceturtdien sasniedza ASV atklātā čempionāta junioru turnīra ceturtdaļfinālu, kas viņai ir atkārtots rekords “Grand Slam” turnīros.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Bartone, kura turnīrā izlikta ar septīto numuru, astotdaļfinālā ar rezultātu 6-1, 6-3 uzveica Sojunu Parku no Dienvidkorejas, kurai turnīrā bija 12.numurs.

Bartone ITF junioru rangā atrodama 11.pozīcijā, bet viņas pretiniece ieņem 19.vietu. Latviete ir arī WTA rangā, kur ieņem 875.vietu, kamēr korejiete ir 875.pozīcijā.

Ceturtdaļfinālā Bartonei gaidāma tikšanās ar kolumbieti Mariju Kamilu Osorio-Serrano, kura junioru rangā ir astotā, bet WTA reitingā atrodama 271.vietā.

Iepriekš pirmās kārtas spēlē Bartone ar rezultātu 6-4, 6-2 pārspēja slovākieti Mihaelu Kadlečkovu, bet otrās kārtas spēlē ar 6-1, 6-0 sagrāva amerikānieti Elvinu Kalievu.

Bartone pērn ASV debitēja “Grand Slam” junioru turnīros, apstādamās otrajā kārtā. Šogad Austrālijā viņa sasniedza ceturtdaļfinālu, Francijā cieta zaudējumu astotdaļfinālā, bet Vimbldonā nepārvarēja pirmo kārtu.

Tikmēr junioru vienspēlēs zaudējumus pirmajā kārtā cieta Darja Semeņistaja un Kārlis Ozoliņš.

Bartone šajā turnīrā sasniegusi arī dubultspēļu ceturtdaļfinālu.