Ventspils.   09/12/2013 foto: Valdis Semjonovs/ Latvijas Avîze
Ventspils. 09/12/2013 foto: Valdis Semjonovs/ Latvijas Avîze
Foto – Valdis Semjonovs

Daudzviet dziļa sniega sega; elektrolīnijas tīrīs helikopteri 0

Pēc “Sadales tīkla” lūguma armija norīkojusi divus bruņoto spēku helikopterus “Mi-17” elektrolīniju atbrīvošanai no sniega, aģentūrai BNS pastāstīja Aizsardzības ministrijas pārstāvis Normunds Stafeckis.

Kokteilis
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
Kokteilis
Ko vilkt Jaungada naktī? Astrologi sniedz precīzas norādes katrai zodiaka zīmei
Kokteilis
Kā zodiaka zīmes var viena otrai sabojāt Jaunā gada sagaidīšanu? Vērsis tuviniekus sāks terorizēt jau laikus
Lasīt citas ziņas

Viens no helikopteriem darbosies Pierīgā, bet otrs – Ventspils pusē, ar helikoptera radīto gaisa spiedienu mēģinot vadus un zarus atbrīvot no sniega.

“Helikopteri lidos virs “Sadales tīkla” elektrolīnijām. Šāda operācija ir savdabīgs eksperiments, kas līdz šim nav veikts,” norāda Stafeckis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Helikopteru darbību apmaksās no valsts budžeta.

Latvijā pēdējo dienu laikā sasnigusi bieza sniega kārta.

Fotogalerijā – piesnigušie meži Ventspils un Usmas apkārtnē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.